Canpol

Wystartowała 58 edycja Blogosfery !!! Blogujesz? Testujesz! z marką Canpol Babies.

I jest wystartowała kolejna , jak co miesiąc fantastyczna edycja Blogujesz? Testujesz! Na Blogosferze marki Canpol Babies. Zgłaszam się co miesiąc i tym razem także.

Tym razem marka ma dla blogerów do testów – 10 zestawów „Pastel Friends” oraz dla 10 blogerek po 2 zestawy „Pastel Friends” jako nagrody do konkursów.

Przybliżę Wam nieco te cudeńka <3 Skradły moje serce więc zgaszam się obowiązkowo.

1. Pluszowa zabawka z pozytywką „Pastel Friends”

 

Zabawka  została wykonana z delikatnych, miękkich  i  miłych w dotyku materiałów o różnorodnej strukturze i kontrastowych kolorach.

 

 

Posiada elementy interaktywne zachęcające malca do zabawy, a także stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej małego dziecka.

         

  Po rozciągnięciu sznureczka delikatne dźwięki uspokajają dziecko.

 

 

 

 Wyposażona w  uniwersalny zaczep umożliwiający mocowanie do wózka / łóżeczka umożliwiając zabawę zarówno w domu jak i na spacerze czy w podróży.

 

 

 

 

2. Pluszowa zabawka z piszczkiem i gryzakiem „Pastel Friends”

Pluszowy piszczyk przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Jest bardzo lekki, dzięki czemu utrzyma ją w rączkach nawet najmłodsze dziecko – po ściśnięciu wydaje zabawny dźwięk.

Ogonki zwierzątek są jednocześnie gryzaczkami.

Mięciutka i kolorowa zabawka pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchowo- słuchową małego dziecka.

3. Moja pierwsza pluszowa zabawka z dzwoneczkiem „Pastel Friends”

Kolorowa, pluszowa zabawka jest niezwykle miła w dotyku dzięki czemu zachęci malca do zabawy, co stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka. Elementy dzwoniące wzbudzą zainteresowanie dziecka.

Zabawka wyposażona jest w uniwersalny zaczep  który pozwala zamontować zabawkę w zależności od potrzeb (wózek / łóżeczko / fotelik samochodowy) umożliwiając zabawę zarówno w domu jak i na spacerze czy w podróży.

 

 

 

4. Pluszowa zabawka edukacyjna do wózka/łóżeczka „Pastel Friends”

Kolorowa, mięciutka zabawka zapewni wspaniałą zabawę na długi czas i stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej oraz motorycznej. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a co najważniejsze kryje w sobie wiele wspaniałych niespodzianek:

– elastyczne gryzaki

– bezpieczne dla dziecka lusterko

– kolorowe wstążeczki

– materiały o różnorodnej teksturze

–  wygodne wiązanie pozwalające zamontować zabawkę w zależności od potrzeb (wózek/łóżeczko/fotelik)

 

 

 

 

 

Produkty pochodzą z cudnej pastelowej serii:

Fantastyczny zestaw zabawek, które będą świetnym wsparciem w trakcie spacerów, wybawieniem w kryzysie zarówno w domu jak i na spacerze oraz cudną dekoracją wózka <3 Z miłą chęcią zgłaszamy się do testów <3 Nikoś byłby w niebo wzięty.  Kochane blogujące mamy do dzieła, zgłaszamy się <3

 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x