Dzieci,  Książka - To co kocham

Darwin. Ewolucja teorii – Najwybitniejsi Naukowcy

Tym razem przychodzimy do was z ciekawą nowością od wydawnictwa Egmont. Seria ta w ciekawej formie ma przedstawić najwybitniejszych Naukowców. U nas jest to Darwin i Teoria Ewolucji, lub jak kto woli ewolucja teorii.

  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: NAJWYBITNIEJSI NAUKOWCY
  • Scenarzysta: Jordi Bayarri
  • Ilustrator: Jordi Bayarri
  • Tłumacz: Agata Ostrowska
  • Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
  • Data premiery: 14.04.2021

Każda chwila jest dobra by bliżej poznać sławnych naukowców. Zwłaszcza jeśli przedstawieni są w tak ciekawy sposób jak w tym komiksie. Seria Najwybitniejsi Naukowcy, ukazuje ciekawe osobistości ze świata Nauki, o których Warto co nie co wiedzieć, zwłaszcza jeżeli interesujecie się wybraną dziedziną.

U nas zagościł Darwin ze swoja Teorią ewolucji. Komiks ukazuje jego życie od czasów szkolnych, to jak obudziło się w nim zamiłowanie do gatunków oraz to z jakiej rodziny pochodził. Co wpłynęło na to że był tym kim był i jak powstała słynna teoria ewolucji gatunków. Czy doszedł do niej sam czy pomogły wyprawy i ludzie opisani w komiksie.

Krótka historia, zawiera najważniejsze informacje, ujęte w czytelny sposób ii bardzo zrozumiałe. Już teraz można zakupić kolejne np. o Marii Skłodowskiej Curie, a wkrótce choćby o Einstainie. Zainteresowani? My czekamy na kolejne <3 ta niepozorna książeczka formatu A5 zawiera także opisy postaci, które towarzyszyły Darwinowi. szkice, mapę, oraz najważniejsze daty.

Dziękujemy wydawnictwu Egmont i gorąco polecamy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights