Dzieci,  Książka - To co kocham

Kajko i kokosz. Zaćmienie o zmierzchu.

Przygody słynnych wojaków Kajko i Kokosza doczekały się kontynuacji. Niestety nie z rąk samego mistrza, ale jednak wiernie oddają jego charakter, styl. Wszystko jest takie jak powinno być, bohaterowie wciągają nas w wir swoich przygód.

Wydawca: Egmont
EAN: 9788328198746
Liczba stron: 48
Wymiary: 21.6×28.5cm
Dla kogo: wszyscy
Bohater: Kajko i Kokosz

Zaćmienie o zmierzchu to już 4 tom z serii Kajko i Kokosz Nowe przygody. Tym razem ponownie czeka ich ciekawa przygoda pełna walecznych scen.

Tym rzem nasze trio,spotka mroczna zjawę Zmierzchnicę. Ta jednak nie chce ich puścić dobrowolnie a bez zatopionej przez Lamignata maczugi są bezbronni. Muszą więc spełnić prośbę, a właściwie rozkaz zjawy. Mianowicie muszą odnaleźć serce Rozmiła, w przeciwnym razie czeka ich coś strasznego. To jednak nie koniec ich zwariowanej przygody. Serce którego szukają to artefakt który morze obdarzyć nieziemską mocą. Do tego wszystkiego to dzień zaćmienia. Na dokładkę Wojmił oznajmia że chce wstąpić w związek małżeński, pytanie tylko z kim? Hegemon, także padł ofiarą zjawy jednak najwyraźniej się w niej zakochał, czyżby liczył na ślub?

Ta przezabawna historia w niczym nie odbiega od znanych już przygód tych dwóch wojaków. Jest śmiech, walka, rozterki, do tego cała oprawa historii, zabawne teksty, nie wspominając o kresce niczym spod pióra mistrza. Wszystko mi tu grało i do tego się ubawiłam. Podobała mi się postać Zmierzchnicy, która jest odbiciem Południcy, czyli zjawy która według słowiańskich wierzeń pojawiała na polach i polowała na ludzi.

Z miłą chęcią zapoznam się z kolejnymi przygodami Kajko i Kokosza, właśnie od wydawnictwa Egmont.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights