Canpol,  Dzieci

Blogujesz? Testujesz!Blogosfera Blogosfera Canpol Babies.Edycja Listopad 2019

Po dłuuuugiej przerwie wraca! a co? Otóż Ruszyła z kopyta kolejna edycja Blogosfery marki Canpol Babies. Blogujesz? testujesz! Marka w tej edycji kusi nas cudnym laktatorem Laktator Easy&Natural. Jak zwykle niezawodna, i wspiera nasze pociechy, jak i nas mamy <3

Samej marki chyba nie muszę wam przedstawiać, ale dla tych którzy nie znają, zapraszam Tu:

Chciałam Wam przybliżyć cudeńko o które dla Was zawalczę <3

Laktator Easy&Natural

” Laktator elektryczny Easy & Natural ułatwia karmienie na początku laktacji, jest także bardzo przydatny w późniejszym okresie, gdy laktacja jest już ustabilizowana. Posiada automatyczną zmianę faz, co powoduje że nie ma potrzeby, aby robić to ręcznie. Ma aż 18 ustawień siły ssania, dzięki czemu można dopasować rytm i siłę ssania w zależności od potrzeby i preferencji.
Intuicyjny panel sterowania powoduje, że jest łatwy w obsłudze. Pompa o cichym działaniu, oraz miękka, silikonowa nakładka znacznie poprawiają komfort w trakcie odciągania pokarmu. Jest mały i poręczny, można zawsze mieć go przy sobie.
Dostępny w zestawie z antykolkową butelką i kompatybilny ze wszystkimi butelkami wąsko oraz szerokootworowymi marki Canpol babies. „

MOM FRIENDLY- przyjazny dla Mam, które dotąd nie korzystały z laktatora – automatycznie zmienia fazę odciągania.

2 FAZY ODCIĄGANIA POKARMU- laktator naśladuje naturalny dwufazowy proces ssania przez dziecko. W fazie stymulacji pobudza wypływ mleka, zaś w fazie głębokiego odciągania efektywnie ściąga pokarm.

18 TRYBÓW PRACY- 9 ustawień siły ssania, które są dostępne dla każdej fazy odciągania – łącznie 18 trybów pracy, dzięki którym dopasujesz laktator do siebie.

DELIKATNY MASAŻ- delikatny masaż i miękka silikonowa nakładka zwiększają Twój komfort podczas odciągania pokarmu.

ŁATWE UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI- niewielka ilość elementów ułatwi Ci mycie i składanie laktatora.

ZAWOREK ANTYZWROTNY- powoduje że mleko trafia prosto do butelki i nie wraca do mechanizmu laktatora.

MAŁY I PORĘCZNY- laktator mieści się w kosmetyczce, możesz go zawsze mieć przy sobie.

Czyż nie fantastyczny sprzęt? Z mojego doświadczenia wiem jak bardzo bywa niezbędny, gdy marzymy o tym by jak najdłużej wspierać nasze pociechy naszym, naturalnym pokarmem, tym co mamy najlepszego.

Dlatego warto o taki zagrać <3 Już mam pomysł na konkurs<3 Trzymajcie kciuki <3 Bo to dla was <3 A jeśli same macie zamiar go przetestować, i zrecenzować dla marki, również się zgłaszajcie, O tutaj:

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x