Dzieci,  Książka - To co kocham

Odkrywamy kolory i zapachy. Moja pachnąca książeczka.

Każda pora, każdy wiek jest dobry na zabawę z zapachami i kolorami. a tym bardziej że mamy takie wspaniałe pomoce jak książeczki od Harper Kids.

Moja pachnąca książeczka to kolejny cykl z serii Akademii Mądrego Dziecka. Kolejna fantastyczna robota. Te kartonowe książeczki kryją w sobie nie tylko piękne, wyraziste kolory ale i intensywne zapachy.

Zapachy świata.

Ta książeczka kryje w sobie kolory natury, i piękne zapachy, które dziecko może skojarzyć z obrazkiem, przedmiotem, rośliną, owocem, warzywem, pocierając wnętrze okienka. sztywne strony zapewnią trwałość. a zapachy są bardzo naturalne i intensywne. Do każdego koloru są ilustracje przedstawiające zwierzęta, warzywa, rośliny występujące w tym kolorze. Co za tym idzie rozwijamy wyobraźnie dziecka, nie ograniczając je do jednego wyboru. Sama pierwsza strona przykuwa uwagę ananasem i jego egzotycznym zapachem. Szkoda, że nie można go online przesłać. Musicie wierzyć na słowo.

Owoce

Ta jak poprzednia wygląda niemal identycznie, ale wnętrze kryje inne zapachy, poznamy inne owoce, ich zapach i kolor. Ciekawa jestem czy wasze dzieci podczas zabawy potrafią rozpoznać zapach który im podsuniecie. U mnie czekolada tylko ma tą magiczną moc w przypadku Nikosia, starsze dzieci radzą sobie świetnie z rozpoznaniem. Świetna zabawa i nauka. Mnie urzekło zielone jabłuszko i lawenda…

Jak Wam się podobają? Czyż nie są fantastyczne? Sami sprawdźcie.

Dziękujemy za te fantastyczne książeczki wydawnictwu:

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x