My i nasze dni

5 urodzinki Tymona – 100 Lat Kochanie – Fotorelacja

5 lat – Kiedy to zleciało? 

% lat – Zleciało jak mrugnięcie oka…Jeszcze chwila i dzielnie pomaszeruje do szkoły. Póki co cieszy się jeszcze beztroskim dzieciństwem. Już ma swoje marzenia i wie czego chce. Tak samo jak Lili wymarzył sobie tort – Tak spodobał mu się Tort Elsy że zażyczył sobie ten sam motyw, tyle ze z Olafem. 
Opłatki odeszły w zapomnienie, nie przekonują mnie już a że nigdzie nie mogłam znaleźć cukrowej figurki Olafa więc go ulepiłam. Czego się nie robi z miłości do takiego przystojniaka. Mówi i Ma ! Tor Olaf. 100 lat Aniołku 😉

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights