KONKURSY,  Książka - To co kocham

„Morderstwo to nie Wypadek” Ann H.Gabhart + KONKURS !!! – WYNIKI !!!!

Nastolatka Maggie Greene przekracza progi starej, opustoszałej wiktoriańskiej rezydencji, by w okazałym pokoju na wieży samotnie pisać pamiętnik. Wie, że jeśli ktoś ją tam najdzie, będzie to oznaczać kłopoty, chowa się więc, gdy w budynku pojawia się pośredniczka sprzedaży nieruchomości. Jednak w domu jest ktoś jeszcze. Ktoś, kto nawet bardziej niż ona obawia się tego, że zostanie przyłapany.

„Kiedy Maggie znajduje przy schodach ciało agentki, a po drugiej osobie nie ma śladu, do akcji wkracza zastępca szeryfa, Michael Keane. Początkowo przypuszcza, że śmierć kobiety jest nieszczęśliwym wypadkiem, jednak wkrótce w rezydencji zostaje znalezione kolejne ciało. Życie Maggie również jest zagrożone, a policjant musi schwytać mordercę, zanim zginie następna osoba. ”

Hidden Springs, to ciche, i na pozór spokojne miasteczko już znacie zapewne, z innych części serii, autorstwa Ann H.Gabhart. Ponownie spokój miasteczka zburzy zbrodnia która na pozór wydaje się być łatwa do rozwikłania, zwykły wypadek. Ot co. Jednak gdy w tej słynnej rezydencji Fondy Chandler, zaraz po tajemniczym wypadku i śmierć agentki nieruchomości znajduje się ciało kolejnej osoby, śledztwo wraca na tapetę i nabiera rozpędu. Wszystko wskazuje na to że to nie był wypadek i zapewne stoi za tym wszystkim jedna i ta sama osoba. Ale kto? Kim była i czym zawiniła agentka? Co kryje w sobie ta rezydencja? Wszystko to musi rozwikłać znany już Michael Keane. Za wszelką cenę próbuje poznać najskrytsze sekrety rodzinny, najpilniej strzeżone tajemnice i powiązania. do tego musi usilnie chronić świadka zbrodni. Tak jest świadek ! Maggie to nastolatka która uwielbiała zakradać się do tej nieruchomości, swój czas spędza w wieżyczce rezydencji. Tym razem jednak nie była tam sama, była niczego nie świadomym świadkiem zbrodni. To jej może teraz grozić niebezpieczeństwo. Czy Keane tym rzem rozwikła wszystkie te tajemnice?

Jak sam tytuł wskazuje”Morderstwo to nie wypadek” to kryminał. Śledztwo, morderstwo, tajemnice a właściwie mnóstwo tajemnic. Jest w niej jednak także wątek miłosny który choć na chwilę odrywa nas od śledztwa. Jak zwykle autorka nie zawiodła. Śledztwo, cała intryga, morderstwo, wszystko opisane z największą precyzją, starannością. Doskonale wszystko się uzupełnia, i daje nam poczucie pełni obrazu. Autorka umiejętnie steruje wszystkim, zwłaszcza naszymi emocjami, a tych będziemy mieć dzięki niej paletę barw, często będą to emocje bardzo skrajne, jak ja to lubię. Uwielbiam takie lektury.

Za tak mocna dawkę kryminalnych treści dziękuję Wydawnictwu Dreams.

Konkurs !!!

Wraz z wydawnictwem Dreams mamy dla was niespodziankę. Otóż do wygrania jest Egzemplarz „Mordestwo to nie wypadek”

Co należy zrobić?

Otóż należy:

  1. Być Fanem Tylko Kobieta oraz Dreams Wydawnictwo.
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
  3. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  4. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  5. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni.
  6. Konkurs trwa od 4.11.2019 – 4.12.2019 do północy.
  7. Zwycięzca zgłasza się do mnie w celu podania danych adresowych, to ja wysyłam je do Sponsora nagrody <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Powodzenia ! Liczę na Was <3

WYNIKI !!!

Zapewne z niecierpliwością wyczekujecie wyników tego konkursu. Konkursu z jak dla mnie Mega nagrodą od Wydawnictwa Dreams, za co bardzo dziękuję <3 Każdy z Was otrzymał dziś numerek do swojego komentarza, to na ich podstawie robię losowanie <3

W drodze losowania Książka trafi w rączki osoby z numerkiem:

72 !!!

A numerek ten przypadł:

Pani Paulinie Nowocińskiej <3 Serdecznie gratuluję !!! Wszystkim ogromnie dziękuję za taki odzew i udział, za fantastyczną zabawę, jesteście SUPER !!!

Pani Paulino zapraszam na priv z danymi teleadresowymi <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights