Bambino,  DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Bez na talerzu! Czyli laurka na Dzień Mamy.

Dzień Mamy to wyjątkowy dzień dla każdej z nas, bardziej niż każdy inny. Tego dnia jeszcze mocniej, jeszcze bardziej celebrujemy wspólne chwile z dziećmi ii rodziną, jeszcze mocniej doceniamy każdy moment i każde słowa Kocham Cię. Te słowa dzieci wyrażają na różne sposoby. Np Laurkami.

Dziś przychodzimy do Was z pomysłem na piękną i nietypowa laurkę. Bez, piękne wiosenne kwiaty, które każdy kocha już za sam zapach <3 Dziś pokażemy je na talerzu.

Co będzie nam potrzebne do wykonania takiej laurki?

  • talerzyki jednorazowe plastikowe lub papierowe, okrągłe
  • farby plakatowe u nas to Bambino w tym zestaw neonów i brokatów <3
  • popcorn
  • klej – u nas to Bambino introligatorski.
  • wstążka
  • pędzle

Talerzyki będą naszą podstawią laurki. A motywem przewodnim Bez, choć na jednym zakwitła także Hortensja.

Z popcornu, który podjadaliśmy przy okazji wędrówki niektórych na talerze, powstały nasze piękne kwiaty. Przyklejamy do talerzyka w kształcie podobnym do BZU i Hortnensji ;P On doskonale imituje te kwiaty. Łodygi i liście po prostu malujemy farbą. Gdy tylko klej wyschnie i popcorn mocno będzie się trzymał, można pomalować, u nas to różne odcienie fioletu, różu, a w przypadku hortensji także niebieskiego.

Kropką nad i będą gotowe kokardki, ale można wykorzystać jakąkolwiek inną wstążkę lub zrobić kokardkę z papieru. Brokatowe farby wykorzystaliśmy do stworzenia ramki. Pomalowaliśmy obrzeża naszych talerzyków.

Tak szczerze mówiąc takie talerzyki można także zawiesić. Pamiętacie może takie dekoracyjne talerze, pięknie malowane, często ręcznie, które wisiały w domach naszych babć? Może macie w domu takie. Eh….wspomnienia. a tak prezentują się nasze laurki w pełnej okazałości <3

Zainspirowani? No to do dzieła! Kochani pięknego Dnia Mamy Wam życzymy wraz z Bambino <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x