Dzieci,  Książka - To co kocham

Basia i biwak. A wy lubicie biwaki?

Dziewczynkę i imieniu Basia i bohaterkę słynnego cyklu książek dla dzieci, zapewne znacie. Ale czy znacie jej wszystkie przygody?

Dziś przedstawiamy Wam jedna z takich przygód. Książka Basia i biwak opowiada o tym jak to dzieci potrafią być zazdrosne, bo inne dziecko ma to a ja nie, jedno ma taką a ja nie, jedno jedzie na wakacje tu, a ja jeszcze nie wiem czy gdziekolwiek pojadę. To właśnie spotka o Basie w przedszkolu. Dzieci snują plany o wakacjach, opowiadają co je czeka, gdzie pojadą. Basię strasznie to zdenerwowało, a dlaczego? Może była zazdrosna, może zła za sama jeszcze nie wie gdzie pojadą. Wiadomo jednak ze nie potrafiła sobie z tym poradzić. Jednak czas i cierpliwość ja nagradza. Czeka ja biwak, cudna niespodzianka. Uwielbia takie wypady rodzinne, lubi kąpać się w jeziorze, piec kiełbaski, czy to będą wymarzone wakacje?

Książeczki z tej serii ukazują dzieciom co może im się przytrafić, co może je czekać, jak warto radzić sobie z emocjami. Uczą także i nas rodziców. Do tego są to kolorowe książeczki, piękne historie z przesympatyczną bohaterka z którą utożsami się niejedno dziecko.

Moje dzieci uwielbiają tą serie, na pewno nie jest to pierwsza i nie ostatnia w naszej biblioteczce. Sztywne okładki, kolorowe ilustracje Marianny Oklejak wprowadzają dziecko w piękny świat przedszkolaka, i uczą emocji.

O kilku już Wam pisaliśmy i zapewne napiszemy o kolejnych. Póki co za cudne przygody z Basią dziękujemy wydawnictwu

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights