Uncategorized

Wygraj kosmetyczne zakupy u Seniorita.com.pl

Co należy zrobić by zgarnąć zakupy w sklepie?

Należy pod postem konkursowym na FB TUTAJ, wstawić zdjęcie obrazujące temat „Idealna Kąpiel – czyli bez czego nie wyobrażasz sobie idealnej kąpieli” I tu wstawiacie foto kąpieli, swojego domowego spa, swojego lub swojej pociechy. Do zdjęcia opis a w opisie linki do wybranych, nie zbędnych do tego rytuału kosmetyków ze sklepu Seniorita.com.pl. Zgłoszenie w tej samej formie możecie wstawić także na blogu, TUTAJ.

Pozostałe warunki które miło by było jeśli spełnicie…

1.Być Fanem Seniorita.com.pl oraz Tylko Kobieta. Miło będzie także jeśli zajrzycie do nas na Instagrama @seniorita.com.pl oraz @tylko.kobieta.

Sklep jest w trakcie tworzenia Fanpega, więc będziemy informować na bieżąco.

2.Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy na FB – Tutaj.

3. W komentarzu pod postem konkursowym na FB wyraź chęć udziału w konkursie, jest to równoznaczne z akceptacja regulaminu. Zaprosić w komentarzu pod postem konkursowym na FB, do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.

Zwycięzcę wybierzemy wraz ze sponsorem, a będzie to najciekawsza praca według nas.

Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni roboczych.

Konkurs trwa od 19.02.2020 do 4.03.2020. Zwycięzca zgłasza się bezpośrednio do sponsora w wiadomości prywatnej na email, w celu podania danych do wysyłki i podziękowania, bo na to zasługuje <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Powodzenia❤️

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights