Canpol,  KONKURSY

Zabawek Świat – Kreatywny konkurs fotograficzny z marką Canpol Babies.

 

Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić Was na konkurs dzięki marce Canpol Babies <3

Tym razem jest to iście zabawkowy konkurs, a i w nim fantastyczna nagroda do zgarnięcia <3

Mam dla Was 2 takie zestawy <3

 

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada FB !!!

Jeśli nie posiadasz FB – przy zgłoszeniu proszę daj mi o tym znać 😉

Otóż aby wziąć udział w konkursie należy:
Wysłać na adres tylkokobieta@tylkokobieta.pl zdjęcie o tematyce “Zabawek Świat” Wysyłacie zdjęcie obrazujące temat – Interpretacja dowolna, bo jak się bawić to się bawić. Prace konkursowe dzielę na 2 Kategorie – Fotograficzna oraz plastyczno – techniczna.

1 Kategoria

Wysyłacie zdjęcie dziecka z zabawkami, lub zdjęcie ulubionych zabawek, inscenizację z zabawek – dowolnie odegraną scenkę przez zabawki – może być w formie komiksu. A może dziecko lubi się przebierać za ulubione bajkowe postaci?  ale ma to być zdjęcie.

2 Kategoria

Jest to kategoria plastyczno – techniczna, a wiec tworzycie kochani sami lub z pociechami, ulubioną zabawkę dowolną techniką, szytą, wycinaną, malowaną co tylko wam do głowy przyjdzie. Jeśli jest praca którą można przeskanować to wysyłacie o skan, jeśli nie to jej zdjęcie, jednak na nim ma już nie być dziecka.

Mile widziane mamy z brzuszkami. Liczę na Was 😉

NIE MOŻE BYĆ TO KOLAŻ – 1 FOTKA !!! 1 RODZINA – 1 ZDJĘCIE. JEDNA RODZINA ZGŁASZAĆ SIĘ MOŻE DO DWÓCH KATEGORII !!!

W temacie wiadomości wpisujemy temat konkursu
“Zabawek Świat”

Do zdjęcia dodajemy jakiś krótki opis.

W zgłoszeniu podajemy:
*Imię i wiek dziecka

*Imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz link do waszego profilu na FB.

Opis co przedstawia zdjęcie, lub praca plastyczna oraz informację do której kategorii zgłaszacie pracę.

To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.

Pozostałe warunki udziału w konkursie 😉

 1. Lubimy MNIE i sponsora czyli CANPOL – nieobowiązkowe ale miło będzie <3
 2. Lubimy i udostępniamy post konkursowy PUBLICZNIE TUTAJ – Obowiązkowe – miło będzie jeśli więcej osób weźmie udział w konkursie, im nas więcej tym weselej prawda?
 3. Zapraszamy pod postem do zabawy minimum 3 znajomych i oznaczamy ich na niebiesko oczywiście 😉 – Obowiązkowo <3
 4. Obserwujemy na Instagramie TUTAJ oraz na Google+ a także dodajemy witrynę do obserwowanych (nie obowiązkowe ale miło mi będzie).
 5. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = jedno zgłoszenie !!!
 6. Zdjęcie zostanie zamieszczone w galerii dopiero gdy wszystkie warunki zostaną spełnione. Czyli kochani robimy wszystko na bieżąco,
  od razu i nie czekamy na nic 😉
 7. Zdjęcia zostaną zamieszczone na FB w specjalnie utworzonej konkursowej galerii oraz tutaj pod postem na Blogu ;);)
 8. Konkurs Trwa od 9.11.2018 do 30.11.2018 do północy. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 9. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
 10. Na dane zwycięzcy czekam także 3 dni, potem wyłaniam kolejnego 😉
 11. Nagrody sponsoruje i wysyła CANPOL.

Liczę na waszą uczciwość. Proszę czytajcie regulamin a wszystko pójdzie sprawniej.
Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.

*Nie przyjmuję reklamacji – Kochani czytajcie regulamin – nie będę potem odpisywać na zażalenia czemu nie ja? A no dlatego ze nie spełniłaś/eś warunków !!! Obowiązkowe jest zaproszenie znajomych 3x <3 Polubienie mnie i Sponsora to czysta grzeczność <3

Proszę was, wysyłajcie kompletne zgłoszenia – ja nie będę rozszyfrowywać co od kogo. I Proszę wysyłamy na email, wtedy będzie pewność, że nie ominę zdjęcia bo już reklamacje miałam, a to dlatego że jedna skrzynka to jedna a nie 2, tym bardziej że ze skrzynką na FB i samym FB jest jak jest.

Postanowienia Końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego.
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

GALERIA KONKURSOWA <3

 

WYNIKI !!!

Pewnie z niecierpliwością czekacie na wyniki konkursu <3 Jak zwykle jest to trudny wybór wybrać zaledwie jedną lub dwie osoby <3 Wszystkie prace są cudne, każda inna, fantastyczna <3 Dzieciaki, zdolne i boskie <3 Ale muszę to zrobić <3

W kategorii 1 czyli zdjęcie, Urzekła mnie praca – Zdjęcie Uśmiechniętej buźki w stercie zabawek schowanej małego Kornel <3 Zaś w kategorii 2 <3 Praca Natalki <3 Która pięknie Rozrysowała swoje marzenie <3 I gra dla siostrzyczki Majeczki <3

A wiec z pełnymi danymi adresowymi + numer telefonu i adres email dla marki Canpol Babies w celu wysyłki nagród kurierem zapraszam Panie Agatę Leśnik oraz Emilię Burdon <3

Kochane kobietki <3 Mam nadzieje ze zostaniemy w tym samym fantastycznym gronie nie zależnie od wyników <3 Gdybym mogła nagrodziłabym wszystkie prace <3 Serce nie sługa, a ze sama mam małego brzdąca który uwielbia tonąć i chować się w zabawkach pluszowych i jego starsze rodzeństwo które by mu nieba uchyliło wybór jest taki a nie inny <3

Dziewczyny czekam na pełne dane adresowe <3 Gratuluję i życzę udanej zabawy gdy smyki już ją otrzymają <3 Zapraszam na pozostałe konkursy które trwają na stronie <3 dla każdego coś dobrego <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights