Dzieci,  Książka - To co kocham

Minecraft – tryb czytania. Kolejne nowości od Harper Kids.

Serię tych książek zna już pewnie każdy, już nawet najmniejszy maniak Minecrafta. U nas te już mieliście okazje je zobaczyć. Tym razem Nikoś miał okazję zagłębić się w lekturę : Ucieczka z Netheru oraz Podniebna przygoda. Te niepozorne książeczki kryją w sobie ciekawe przygody znanych i lubianych przez dzieci bohaterów ze świata Minecraft.

Ucieczka z Netheru.

Emmy i Birch przeżywają kolejną fascynującą przygodę. Tym razem za portalem do Netheru czeka ich sporo niebezpieczeństw. Świat pełen niebezpiecznych mobów i misja, odszukanie wilka Chapsa. Czy uda im się przetrwać?

Podniebna przygoda.

Kto z nas nie ma marzeń? Każdy ma, mniejsze lub większe. Birch także miał marzenie i było nim latanie. Chciał latać jak ptak. Jednak czy to może być tylko marzenie? Emma pomoże mu je spełnić podczas ich kolejnej wyprawy. Kolejna niebezpieczna misa, naprawa skrzydeł zwanymi elytrami.

Książeczki choć niewielkich rozmiarów, kryją w sobie opowiadanie. Kolejną przygodę wprost ze świata Minecraft. Znani i lubiani bohaterowie sprawią, że chce się poznawać kolejne przygody. Sam tekst zaś i pięknie kolorowe ilustracje przyciągają uwagę. Tekstu nie jest dużo, jest dość prosty i pisany sporą czcionką. Książeczki te są więc, idealne dla dzieci które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem.

Inne z serii:

Dziękujemy .

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights