Uncategorized

O tym jak być eko wybierając szczoteczkę do zębów.

O tym jak być eko wybierając szczoteczkę do zębów, i pomagać budować świadomość społeczną w zakresie ekologii, i higieny jamy ustnej.

Dziś będzie krótko i na temat. Wiecie ile ton plastiku ląduje na wysypiskach, który nie jest poddawany recyklingowi. Ile rozkłada się, niszcząc nasz dom? Zapewne wiecie. Ale zadam Wam pytanie, jak często wymieniacie szczoteczkę do zębów? My często, a po za jej opakowaniem, ona cała jest z plastiku, który tak naprawdę znów ląduje Bóg wie gdzie, jest lub nie jest poddawany recyklingowi.

Ostatnio natrafiliśmy na alternatywny wybór jeśli chodzi o szczoteczki do zębów. W pełni Eko, zarówno szczoteczka jak i jej opakowanie wykonane jest bez grama plastiku.

Mowa o Humble Brush. To nie jest tylko szczoteczka do zębów. to inicjatywa walki o nasze zdrowie, zdrowie nie tylko jamy ustnej, ale budowanie świadomości antyplasikowej na całym świecie. O budowaniu świadomości higieny jamy ustnej w krajach tzw trzeciego świata.

Humble Co. rozwija się na całym świecie. i jak o sobie mówią:

„Produkty są dziś dostępne w tysiącach sklepów i klinik stomatologicznych. Z siedzibą w Szwecji, The Humble Co. prowadzi małą rewolucję w produktach do higieny jamy ustnej – od projektowania i produkcji po pokorę.”

Od 2013 roku The Humble Co. prowadzi małą rewolucję w produktach do higieny osobistej – od projektowania i produkcji po pokorę. Nasze produkty, stworzone przez dentystę Noela Abdayema, po okresie wolontariatu na Jamajce, są obecnie dostępne w ponad 40 000 sklepach i klinikach dentystycznych na całym świecie. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane pod kierunkiem i nadzorem zespołu dentystów. Oparte na faktach innowacje zostały przełożone na przyjazne dla środowiska produkty konsumenckie, z których każdy może korzystać, w tym osoby znajdujące się w trudnej sytuacji w odległych społecznościach.

Czyż niei brzmi to fantastycznie? Jak la mnie to rewolucja. Póki co jedna szczoteczka, a zrobiła furrore w moim domu. I na niej ni epoprzestaniemy. Już dziś kupuję je dla całej rodziny. Liliana przezadowolona.

Sami popatrzcie na wygląd:

Zachwyca prostotą, naturalnym wyglądem. tworzona z lekkiego bambusa, włókien nylonowych wolnych od BPA, w cudnych kolorach. O różnych stopniach miękkości, dla dzieci, i dla Lili ta Ultrasoft jest idealna. Samo opakowanie całkowicie biodegradowalne. Co ty kryć chyba sporo firm mogło by brać przykład. Można połączyć, jakość, funkcjonalność, prostotę z dbałością o zdrowie i środowisko. Można połączyć to także z sianiem dobra na świecie, budowaniem świadomości stomatologicznej i eko wyborów tam gdzie o to bardzo trudno. Tam gdzie trudno o rzeczy pierwszej potrzeby, o żywność czy wodę, nie wspominając już o środkach higieny. Na najczarniejszych krańcach świata. My serdecznie polecamy a Was zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zmiany na lepsze. ze znalezieniem idealnej dla siebie nie będziecie mieli problemu, czy stacjonarnie czy online, a może wasz dentysta je zna?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights