Uncategorized

Eh, ci hokeiści. „Pucked Up” Helena Hunting. Moja recenzja + KONKURS – WYNIKI !!!

Miller „ Buck” Butterson przechodzi przez życie bzykając laski, odkąd hokejowy krążek rozwalił mu przednie zęby, naprawiając tym samym jego zgryz. Po pięciu latach spędzonych w NHL, Miller stwierdził , że jest gotowy mieć dziewczynę . Prawdziwą dziewczynę, a nie kogoś w stylu hokejowego króliczka. Taką, którą zabierze na randki, i z którą nie wskoczy do łóżka po pięciu sekundach rozmowy. Miller przekonuje się , że jeśli chce, aby Sunshine „ Sunny” Weters się w nim zakochała , będzie musiał zrobić o wiele więcej niż pokazać jej sypialniane umiejętności swojego kija.

Jakiś czas temu miałam okazję zrecenzować dla Was pierwszy Tom serii Heleny Hunting – Pucked. Poznaliśmy wtedy Violet i Alexa. Tym razem akcja również rozgrywa się wokół hokeistów, przystojniaków z mianem kobieciarzy. Poznajemy tu bliżej Millera Bucka Buttersona, brata Violet, oraz Sunny, siostrę Alexa. Ładny splot prawda? Wiecie już że niezbyt przepadam za erotykami. Ten nie odbiega od pierwszego tomu. Historia Bucka oraz Sunny, ich romans usiany jest soczystymi scenkami. Nie brakuje tu jednak humoru, śmiesznych scenek oraz dialogów. Książkę czyta się szybciutko. Lekkie pióro autorki sprawia że książkę się chłonie a amatorki mocnych wrażeń erotycznych znajdą tu co dla siebie. Ja wolę zdecydowanie coś lżejszego, smaczny romans. Czy Związek Bucka i Sunny przetrwa? Czy nie zaważą na nim reputacje Millera, i niezbyt szczere podszepty przyjaciółki? O tak, znajdziemy tu nie tylko romans ale i zdradę, intrygę, wszystko to dodaje smaku. Słodka, pełnych skrajności Sunny, dusza towarzystwa oraz on, przystojniak z plakietka kobieciarza. Zarówno ich historii jak i poprzedniej, brak mi było tego czegoś, konkretnej fabuły, takie zwykłe sploty wydarzeń z życia nastolatków, zupełnie jakbym oglądała młodzieżowy, ale erotyczny serial. Pucked oraz Pucked Up cenię za humor, no uwielbiam go po prostu. Z miłą chęcią poznam kolejne Tomy z serii i kolejne miłostki ze świata hokeistów i przyjaciół już nam znanych par.

Aby zagłębić się w lekturę Pucked Up, nie trzeba znać pierwszego TOMU. Czyta się ją lekko i nie ma świadomości że coś się przegapiło, mimo iż przewijają się te same postaci to mamy tu osobny wątek, inna miłosną historię.

Milo było poznać serię i z chęcią poznam kolejne, jednak nie wrócę do nich na pewno. Nie mój klimat, to trzeba po prostu lubić. Dlatego mam dla was rozdanie w którym do zgarnięcia są dwa pierwsze Tomy z serii Heleny Hunting. Co należy zrobić?

hdrpl

ROZDANIE !!!

Co należy zrobić by wygrać taki zestaw? Otóż należy:

  1. Być Fanem Tylko Kobieta oraz na Instagramie Tylko.Kobieta
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
  3. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  4. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  5. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni.
  6. Konkurs trwa od 17.04.2019 – 17.05.2019 do północy.

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Kochani serdecznie zapraszam. Liczę na Waszą aktywność, może będzie więcej konkursów, i fajniejsze nagrody <3

Nadszedł czas by ogłosić upragnione wyniki Rozdania <3 Widzę że seria Pucked Bardzo przypadła Wam do gustu. Dziękuję za tak liczny udział <3

W drodze losowania zwycięzcą zostaje:

Osóbka z numerkiem 10 !!!

A numerek 10 przypadł Pani Wiolecie Grzybowskiej <3

Pani Wiolu serdecznie gratuluję <3 Bardzo proszę o podanie na priv danych do wysyłki nagrody.

Wszystkim dziękuję za super zabawę i zachęcam do jeszcze większej aktywności, dzięki czemu takich zabaw może być więcej <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights