DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Farma czy safari? Las czy dżungla? Łąka czy ocean? Papierowy zwierzyniec od wydawnictwa Pryzmat.

Dziś 24 października obchodzimy Światowy Dzień Origami. Jak sami wiecie jest to sztuka składania papieru. Wywodzi się z Japonii i bardzo szybko obiegła świat. Fascynatów tej sztuki jest ogrom, tworzą piękne rzeźby a nawet całkiem funkcjonalne przedmioty. Ale to zabawa nie tylko dla dorosłych. Jest to to sztuka dzięki której dzieci mogą ćwiczyć swoje zdolności manualne, kreatywność, rozbudzać swoją wyobraźnie i puści jej wodze.

Ten dzień, to idealny dzień by przedstawić Wam propozycję od Wydawnictwa Pryzmat. Wydali bowiem książeczki dla dzieci,w których gości istny zwierzyniec do samodzielnego złożenia z papieru. Więc jeśli interesujecie się tym, wy i wasze dzieci, lub chcecie pokazać dzieciom nową sztukę dzięki której będą mogły tworzyć nowe dzieła sztuki to serdecznie polecam. My pokażemy Wam co stworzyliśmy, na początek.

W serii ukazały się Papierowe Zwierzaki – Farma, las, łąka, oraz Papierowe Zwierzaki – Safari, Dżungla, Ocean. A w nich do samodzielnego wycięcia ogrom kolorowych kwadratów, z których po złożeniu według zamieszczonych instrukcji powstaną przesłodkie zwierzęta które znamy z naszego otoczenia, lub takie których nie znamy a z chęcią byśmy poznali. Moje dzieci namiętnie tworzą, codziennie powstaje nowy zwierzak do kolekcji i wkrótce będzie tu małe ZOO Safari <3

Świetna zabawa, powiem Wam że sama z nimi do niej zasiadam. To bardzo proste modułowe origami, dzięki któremu dzieci mają okazje ćwiczyć swoje zdolności manualne. Wzbogacają swoją wiedzę o zwierzętach, poznają nowe zwierzaki. Świetne wprowadzenie w świat origami, łatwe i proste do wykonania nawet samodzielnie, instrukcje czytelne dzięki czemu dzieci sobie same poradzą.

Czekam na więcej szczerze mówiąc wciągnęła nas ta seria niesamowicie, w moment przy pomocy nożyczek i odrobinki kleju dosłownie powstaje coś fantastycznego. Sami popatrzcie.

Wydawnictwu Pryzmat dziękujemy za ogrom twórczej zabawy i zrażenie nas magią Origami <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights