Ja i moje rozważania.,  My i nasze dni,  współpraca

W takie dni tylko razem! – Jak celebrujemy Dzień taty <3 Prezent Tata+Syn <3

W czasach gdy każda chwila, wolna chwila jest na wagę złota, ważne jest by spędzać ją razem. Czasem chcemy pobyć sami, ale w takie dni My zawsze jesteśmy razem. Dzieci jeszcze w szkołach podszykowały dla taty, laurki i kwiatki, ja zadbałam o inny drobiazg. Mimo iż Mąż ma weekendy wolne i marzy by odpocząć, to jednak mimo tego poświęcił ten dzień nam;) Cały dzień dla nas, wyciągnął nas na długi spacer, lody, i szaleństwa w naszym pięknym zmodernizowanym parku. Dzieci miały okazję ciut dokarmić ptaki – kaczki, gołębie, liczyliśmy na łabędzie, niestety się nie doczekaliśmy. Większe pół dnia dzieci spędziły na placu zabaw, i cały czas zastanawiam się skąd oni biorą tyle siły na te wygłupy. Był Fast Food, lody, lody i jeszcze raz lody. Powiem Wam że z doświadczenia i obserwacji widzę iż często takie dni są wręcz zapominane, zaniedbywane. Przykro mi bo odkąd sama straciłam ojca, oddałabym wszystko by choć jeszcze raz spędzić z nim choć jeden dzień. Ważne jest dla mnie wpajanie dzieciom pewnych wartości, liczę na to iż uda mi się zakorzenić w nich to co ważne dla mnie, to co ważne kiedyś okaże się dla nich. To celebracja takich chwil, właśnie poprzez bycie razem sprawia, iż mamy co i kogo wspominać, to one po części budują i kształtują nas samych.  Nie wyobrażam sobie mieć pustkę w głowie i sercu na myśl o ojcu.

Nie uczę dzieci zasypywać się, lub kogoś, nie wiem jak drogimi upominkami, a  zakorzenić w nich tę datę, to że warto być wtedy razem, i że często wystarczą tylko dwa słowa Kocham Cię Tato by ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i kiedyś oni sami zapragną, by ich dzieci pamiętały tak jak oni teraz pamiętają. Jeśli jednak już pokuszę się o zakup prezentu w ich imieniu, bo one są jeszcze w tym wieku, że za to odpowiadam ja, to staram się by ten prezent dla taty był unikatowy, wyjątkowy i nosił pewne przesłanie, tak jak ten tegoroczny. Znając męża wiem co lubi, wiem czego nie znosi, wiem jak lubi spędzać czas  a jak nie, więc jeśli już spędzamy go razem to on decyduje jak ma wyglądać, jednocześnie dba o to by podobało  się dzieciom. Tak więc tym razem, no muszę się pochwalić. siedząc z Tymciakiem, pierworodnym KLONEM mojego męża, jego 100% kopią trafiliśmy na fantastyczny zestaw i nie mogłam się oprzeć by ten dzień nie był zwieńczony właśnie takim upominkiem.

Mimo to iż mamy już swoją rodzinę, stworzyliśmy własną rodzinę, nie zapominamy o swoich rodzicach. Musimy o nich pamiętać. I choć z teściem możemy porozmawiać złożyć mu choć najprostsze życzenia, tak z moim tatą jest gorzej, Staram się by choć nie było, stworzyć możliwość bycia choć na 5 minut na cmentarzu, a jeśli się nie uda to zawsze pamiętam. Bo jednak mieszkam ciut dalej….

Dość smutków, powiem Wam tylko tyle iż w takie dni nie wyobrażam sobie nie być z bliskimi, czy to na spacerze, na wycieczce czy tez w domowych pieleszach.

Dzień taty celebrowaliśmy także wspólnie czy to w przedszkolu na dniach rodziny, w szkole, czy nawet w dniu rodziny organizowanym przez OSP. Choć nie mogę Wam pokazać zdjęć męża, nie pozwala na to jednak takowe wspomnienia są i zostaną, i tak co roku.

W takie dni tylko razem!

Od dziś Klon – Kopia – „Nie wyprzesz się” nabierze nowego wymiaru ;P Koszulki Kopiuj – Wklej, dla dwóch maniaków komputerowych <3

CTRL+C – CTRL+V  Koszulka dla taty + Koszulka dla syna <3 Zestaw idealny <3 Nawet zwykła koszulka może być czymś wyjątkowym. Prezent na dzień ojca, może nosić nasze małe przesłanie, okazać się przydatny, wyjątkowy, wręcz niezbędny, zwłaszcza w połączeniu Tata+Syn.

Już od dawna myślałam o takim zakupie, jednak nie znalazłam czegoś co miało by to coś ! Ale zakręciłam co ;P Teraz gdy znalazłam, myślę sobie że czas zamówić jeszcze identyczną dla Nikośka, bo szala Klon taty przechyla się coraz bardziej , na moją niekorzyść, bo zdarzają się opinię że to mój klon, ja widzę prawdę, więc zamówienie pójdzie. Także prezent dla taty będzie miał dodatkowy wymiar ;P Teraz trzeba jeszcze pomyśleć o zestawie Mama + Córka.

Tak końcówka dnia w domu na szaleństwach w koszulkach, i już nie moge się doczekać kiedy wyskoczą w nich na miasto na spacer <3 Taki zestaw nie musi być prezentem dla taty, może upominkiem dla syna, urodzinowym, imieninowym, bo wzorów mamy ogrom, różnych przeróżnych, a T-Shirtów nigdy za wiele ;P Także zerknijcie co by tu skompletować dla siebie;P

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights