Dzieci

Przygody w kosmosie czyli ekopuzzle z zadaniami od Zu&Berry.

Tym razem mamy coś dla małych fanów puzzli kosmosu. Z serii Zu&Berry ukazały się fantastyczne ekopuzzle dla dzieci. Ciekawe jest o tyle to, że po ułożeniu puzzli czekają nas zadania. Gra czy ciekawa przygoda? A może zabawa? Dla nas to i jedno i drugie <3

Seria Zu&Berry powstała z myślą dla najmłodszych. Bawią, uczą oraz inspirują. Nikt tak jak dzieci nie chłonie wiedzy i informacji tak szybko,a ta seria jeszcze bardziej im to ułatwia i pomaga w poznawaniu świata.

Przygoda w kosmosie

Zestaw który Wam zaprezentujemy to „Przygody w kosmosie”. 32 elementy, i powiem wam że poszczególne elementy jak i ju ułożony obraz są naprawdę duże. Rozmiar ułożonego obrazka to 40 cm x 40 cm. Do tego w zestawie mamy figurki do samodzielnego złożenia, dwa sympatyczne zwierzaki, alpakę Berry i surykatkę Zu. To z nimi zaczniemy naszą przygodę po ułożeniu. Bowiem do puzzli załączone zostały zadania do wykonania przez nas które wykonamy właśnie tymi figurkami. Dzięki niej odkryjemy kosmos, nieznane rejony, nauczymy się prawidłowego nazewnictwa elementów wszechświata, nauczymy się je odróżniać i dowiemy się kto je odkrywa. Nasza pociecha ma okazje zobaczyć kosmos i to jak odkrywamy jego tajemnice. Świetna zabawa i nauka. Wszystko to ćwiczy pamięć, koncentrację, spostrzegawczość, uczy nazw i kolorów, liczb, a także wspiera motorykę małą. Czyż nie fantastyczne rozwiązanie?

Figurki należy wypchnąć z kartoników i poskładać odpowiednie elementy. Ale słodziaki prawda?

Do tego puzzle są Eko a co to oznacza? Marka Muduko już od dawna stawia na ekologię:

Ekologia jest jedną z podstawowych wartości, zawartych w misji Wydawnictwa Muduko. W centrum naszych działań jest człowiek, jego emocje i środowisko, w którym żyje. Chcemy, by nasze produkty dawały radość, a także inspirowały do działania i dalszych poszukiwań. Jednocześnie dbamy, aby były przyjazne środowisku.

Nasze tegoroczne nowości i wznowienia wydawnicze zostały zaprojektowane i wykonane z zachowaniem najwyższych ekologicznych standardów. Dotyczy to zarówno doboru surowców i materiałów – pozyskanych w sposób etyczny i odpowiedzialny, a także gwarantujących bezpieczną dla środowiska utylizację – jak i samego procesu produkcji. Na każdym etapie nasze produkty poddawane są kontroli jakości oraz muszą spełnić wymogi rygorystycznej europejskiej normy En-71.

Cały zestaw wykonany został z materiałów ekologicznych, przyjaznych środowisku. Całość zamknięta w pudełku które możemy dowolnie wykorzystać, lub pomalować ukryte szkice i wykorzystać jako scenkę do kolejnych przygód Zu&Berry. „Przygody w kosmosie” to nie jedyny taki zestaw, w serii ukazały się jeszcze takie propozycje jak: „Dzień w gospodarstwie” czy „Na budowie praca wre”. Wszystkie fantastyczne, kolorowe. Ilustracje autorstwa Doriny Auksztulewicz, a zadania pomysłu Sławomira Czuba.

Zawartość opakowania

  • pudełko (wnętrze do pokolorowania)
  • 32 puzzle
  • formatka z figurkami do samodzielnego złożenia
  • poradnik
  • wymiar układanki | 400 x 400 mm
  • wymiary pudełka | 212 x 282 x 57 mm

Ten zestaw to fantastyczna rozrywka ale i ciekawy punkt zaczepienia do rozmów i zainteresowania pociech wszechświatem, jakże pięknym i nieznanym jeszcze w pełni, pełnym tajemnic do odkrycia. Puzzle te przeznaczone są dla dzieci już w wieku 3 lat, choć i są takie dla wieku już 18 miesięcy. Nikodem zachwycony i często po nie sięga, chyba mogę powiedzieć, że to jego ulubione puzzle. Nie bez zasług są tu figurki Zu i Berry.

My gorąco polecamy. A w ofercie Muduko znajdziecie dużo więcej gier przyjaznym środowisku – Eco Friendly Toy.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights