Dzieci,  Książka - To co kocham

„Tryb czytania” czyli Minecraft dla najmłodszych.

Tryb Czytania.

To seria książeczek dla najmłodszych fanów Minecrafta. Czytamy, poznajemy nowe ciekawe przygody bohaterów tej znanej i lubianej gry. Niko już ma pierwsze przygody z grą za sobą i z chęcią towarzyszy bratu w nowych przygodach z grą jak i lekturami o Minecraft.

Górskie wyzwanie.

Krótkie opowiadanie o przygodach Emmy i Bircha. Czy przetrwają wyprawę w góry? Historia wzbogacona pięknymi ilustracjami które dzieci znają ze świata Minecraft.

Moby w świecie podstawowym

Emmy, Birch i Chaps spotykają w Świecie podstawowym moby, zarówno te przyjazne, jak i wrogie. Z czym będzie musiała zmierzyć się paczka przyjaciół? Kolejne krótkie opowiadanie urozmaicone pięknymi ilustracjami.

Za ilustracje w serii Alan Batson. wprowadzają one dzieci w już znany i lubiany świat. a same opowiadania są krótkie i pisane prostym zrozumiałym językiem. Wszystko po to by pomóc w nauce samodzielnego czytania.

Niko zafascynowany, choć do nauki czytania jeszcze długa droga.

Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights