Dzieci,  Książka - To co kocham

„Tryb czytania” czyli Minecraft dla najmłodszych.

Tryb Czytania.

To seria książeczek dla najmłodszych fanów Minecrafta. Czytamy, poznajemy nowe ciekawe przygody bohaterów tej znanej i lubianej gry. Niko już ma pierwsze przygody z grą za sobą i z chęcią towarzyszy bratu w nowych przygodach z grą jak i lekturami o Minecraft.

Górskie wyzwanie.

Krótkie opowiadanie o przygodach Emmy i Bircha. Czy przetrwają wyprawę w góry? Historia wzbogacona pięknymi ilustracjami które dzieci znają ze świata Minecraft.

Moby w świecie podstawowym

Emmy, Birch i Chaps spotykają w Świecie podstawowym moby, zarówno te przyjazne, jak i wrogie. Z czym będzie musiała zmierzyć się paczka przyjaciół? Kolejne krótkie opowiadanie urozmaicone pięknymi ilustracjami.

Za ilustracje w serii Alan Batson. wprowadzają one dzieci w już znany i lubiany świat. a same opowiadania są krótkie i pisane prostym zrozumiałym językiem. Wszystko po to by pomóc w nauce samodzielnego czytania.

Niko zafascynowany, choć do nauki czytania jeszcze długa droga.

Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights