Dzieci,  Książka - To co kocham

Przygody Misia Paddingtona. Książka z otwieranymi okienkami.

Książeczki, które aktywizują dzieci w taki sposób to coś co uwielbiamy. W tej zadaniem naszej pociechy będzie odkrywanie tajemnic poprzez odkrywanie okienek.

Zabawa w chowanego z Misiem Paddingtonem? Czemu nie! Jeśli jeszcze ktoś nie zna tego sympatycznego Misia to czas najwyższy go poznać. W tej książeczce zabawimy się z nim w chowanego. Odkrywając kolejne okienka, odnajdziemy wszystkich którzy się z nim bawią. A może znajdziemy jeszcze coś.

To zbiorowe opracowanie w tłumaczeniu Reginy Mościckiej pozwoli nam bawić się razem z Paddingtonem. To obędzie jego pierwszy raz kiedy bawić się będzie w chowanego z nowymi przyjaciółmi. A wasz?

Czy uda Wam się odnaleźć wszystkich? Książka i ciekawa zabawa w jednym. czyż może być coś lepszego?

Świetna zabawa, nie zgadniecie czego jeszcze szuka Miś a co jeszcze znajdzie. Każde okienko to inna zagadka. Niko uwielbia tego typu książeczki. Uwielbia zagadki, misia jak i zabawę w chowanego, co często robi, na szczęście mieszkanie nie jest wielkie 😉 Czyż to nie fantastyczny pomysł na upominek pod choinke? Zwłaszcza dla fanów tego sympatycznego Misia?

Sami musicie się przekonać, my jesteśmy zachwyceni.

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights