Dzieci,  Książka - To co kocham

Przygody Misia Paddingtona. Książka z otwieranymi okienkami.

Książeczki, które aktywizują dzieci w taki sposób to coś co uwielbiamy. W tej zadaniem naszej pociechy będzie odkrywanie tajemnic poprzez odkrywanie okienek.

Zabawa w chowanego z Misiem Paddingtonem? Czemu nie! Jeśli jeszcze ktoś nie zna tego sympatycznego Misia to czas najwyższy go poznać. W tej książeczce zabawimy się z nim w chowanego. Odkrywając kolejne okienka, odnajdziemy wszystkich którzy się z nim bawią. A może znajdziemy jeszcze coś.

To zbiorowe opracowanie w tłumaczeniu Reginy Mościckiej pozwoli nam bawić się razem z Paddingtonem. To obędzie jego pierwszy raz kiedy bawić się będzie w chowanego z nowymi przyjaciółmi. A wasz?

Czy uda Wam się odnaleźć wszystkich? Książka i ciekawa zabawa w jednym. czyż może być coś lepszego?

Świetna zabawa, nie zgadniecie czego jeszcze szuka Miś a co jeszcze znajdzie. Każde okienko to inna zagadka. Niko uwielbia tego typu książeczki. Uwielbia zagadki, misia jak i zabawę w chowanego, co często robi, na szczęście mieszkanie nie jest wielkie 😉 Czyż to nie fantastyczny pomysł na upominek pod choinke? Zwłaszcza dla fanów tego sympatycznego Misia?

Sami musicie się przekonać, my jesteśmy zachwyceni.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights