Dzieci,  Książka - To co kocham

Cocomelon – książeczki dla najmłodszych.

Ten bobas skradł serca nie tylko internautów. Nie tylko na Youtubie odnosi sukces. Książeczki wydawnictwa Egmont z jego wizerunkiem, również cieszą się ogromną popularnością.

Dziś chcemy Wam pokazać książeczki które Niko wręcz uwielbia. Te niewielkich rozmiarów książeczki kartonowe mają uczyć, pokazać świat. Zaciekawić najmłodszych. Pokażemy wam dwa tytuły.

Cocomelon. To lubię. Przedszkole

Świat przedszkola ukaże to co już dziecko zna, lub pomoże poznać to co je czeka. Świat zabaw, ciekawych przedmiotów, nauk, przyjaciół, wszystko pokaże znany i lubiany Bobas. Kolorowe, ilustracje i tekst który ma bawić i zaciekawić.

Cocomelon. To lubię. Warzywa

Czy macie w domu niejadka który stroni od warzyw? Chyba nie tylko ja mam ten problem, w sumie sama nie wiem czemu. Dzięki tej książeczce możemy pokazać dziecku że nie takie warzywa straszne. Sympatyczny bobas pokaże kilka znanych lub mniej znanych warzyw. Pokaże ile mają wartości i jak bardzo je lubi. A skoro on je lubi to może i polubi nasza pociecha. Wszystkie chwyty dozwolone prawda <3

Autorka książeczek Kinga Tajgreber zadbała o to by książeczki ciekawiły dzieci, ale i miały aspekt edukacyjny. By mogły być pomocnym punktem wyjścia do trudnych rozmów, przed tym co nieznane. Dzieci często nie lubią warzyw, ale Cocomelon pokaże je lubi i może je zachęci, warto spróbować. Przedszkole? Często straszne na pierwszy rzut oka, dzięki książeczce może okazać się ciekawą przygodą.

Ciekawy kształt, oprawa, i karton, sprawi że będą wygodne w użytkowaniu przez najmłodszych. Nie podrą się, nie ulegną za szybko zniszczeniu przez nieporadność dzieci.

My gorącą polecamy.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x