Dzieci,  Książka - To co kocham

Przegląd książeczek dla najmłodszych od Harper Kids.

Kartonowe książeczki to świetne rozwiązanie dla najmłodszych. prowadzają dziecko w świat wyobraźni, fantazji, często wręcz magii. Są bardziej wytrzymałe niż zwykłe ale nie mniej kolorowe. Idealne do samodzielnego oglądania, i wprowadzania w naukę czytania. Przedstawimy Wam dziś kilka ciekawych propozycji.

Bing – Czynności

Wraz z sympatycznym Króliczkiem Bingiem, dziecko nauczy się nazywać czynności które wykonuje. Ilustracje są kolorowe. , a króliczek może skusi malucha do wykonywania czynności której nie lubi? Może jest niejadkiem, może nie lubi się myć, a teraz polubi?

W lesie – Akademia Mądrego Dziecka

Książeczka wprowadzi dziecko w świat lasu i leśnych zwierząt. Pozna zamieszkujące las zwierzęta i nauczy się je rozpoznawać. Ale zwierzęta to nie wszystko, pozna też owoce o rośliny leśne. Dodatkowo książeczka zawiera ruchome elementy które kryją niespodzianki. Dziecko odkrywa je i uczy, ćwiczy spostrzegawczość i zdolności manualne.

Dzień w którym Heniś poznał skarpetki – Czytanka dla malucha

Znacie Henisia?My poznaliśmy przy okazji tych właśnie książeczek. Kolorowe i ciekawe historie, często zabawne jak ta. Idealna do samodzielnej lektury jeśli dziecko już potrafi czytać, lub na wieczorną lekturę przed snem.

Kot – o – ciaki – Czytanka dla Malucha

Przesympatyczna rodzinka kociaków. Kolejne przygody ich rodzinki poznamy w tej książeczce. Dziecko przeżyje nową przygodę razem z kociakami nad wodą. Pozna morski świat. Morskie stworzenia i morskie rośliny już nie będą tajemnicą. Do tego ciekaw historia. Idealna do nauki czytania. Lub jako lektura przed snem dla młodszego malucha.

Tomek i przyjaciele – 100 pierwszych słów.

Kolorowa książeczka z lubianymi i znanymi pociągami w tym sympatycznego Tomka. Wprowadzają dziecko w ich świat. Uczą nowych słów, w tym nazw maszyn, zwierząt, domowych akcesoriów, oraz budowle z otaczające go maszyny świata. Zabawa i nauka w jednym. Dziecko uczy się poznawać nowe rzeczy, ale i nowych słów.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights