#kobieta, #dzieci, #zabawa, #testy, #recenzje, #opinie, #przepisy, #diy, #fotografia, #blogmam, #blogującamama, #instamama, #testyirecenzje, #rzetelneopinie, #women, #kids, #formam #forkids, #dladzieci, #dlamam, #blogparentingowy, #bloglifestyle, #lifestyle, #parenting, #mama, #matka,
Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Propozycje na wieczór Halloween od Wydawnictwo Md Monika Duda.

To że uwielbiamy kolorowanki to już wiecie. Uwielbiamy i te prostsze i te bardziej skomplikowane. Te z przykładem kolorowania i te bez niego, które pobudzają wyobraźnię dziecka. Te z zagadkami i rebusami. Te z literkami i szlaczkami. kochamy tego typu wieczorne rozrywki.

Dziś przychodzimy do was z propozycjami od Wydawnictw Md Monika Duda. W tym jedna propozycja typowo tematyczna. Idealna na nadchodzący wieczór Halloween. Kolorowanka z motywami Dyni, wampirów i innych straszaków za które nasze smyki z radością przebierają się w ten wieczór. A wy jaki macie pomysł na tegoroczne przebranie? My szukamy inspiracji, może ta książeczka nas i was zainspiruje? sami popatrzcie.

Ta kolorowanka zawiera to co każde dziecko uwielbia, a co? Naklejki, kolorowe, pełne strachów i nie tylko naklejki. Jak Wam się podoba? Nam ogromnie 😉

Kolejna propozycji to kolorowanka w której zadaniem dziecka jest dokończenie rysunku, jest on niedokończony w połowie. Dziecko rysuje po śladzie i następnie koloruje tak by pasował do gotowej już połowy. Do tego poznamy Kwiaty i zwierzęta, być może jeszcze jakiegoś nie znamy? Kto wie. Do tego naklejki które wklejamy po wykonaniu zadania. Co ciekawego jeszcze? Otóż każda nazwa to rozsypanka literowa z której dziecko ma ułożyć prawidłową nazwę kwiatka czy też zwierzęcia. Sami zobaczcie. na okładkach dziecko znajdzie szlaczki dzięki którym wprawi swoją dłoń w pisowni. Nauka, ćwiczenia i zabawa w jednym.

Za zabicie nudy, ciekawe wieczory dziękujemy Wydawnictwu MD Monika Duda.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: