DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  KONKURSY

Prezent dla dziecka?Personalizowana bajka będzie idealna! KONKURS!!!

Dziś przychodzę do was z ciekawym pomysłem na upominek dla dziecka. Urodzinowy, imieninowy, na Zająca, a może nawet od tak bez okazji. Często nie mamy pomysłu na nawet najdrobniejszy prezent. Sklepowe półki się uginają, a nam brak weny. Teraz kiedy możliwości zakupowe są tak ograniczone, i przeważnie wpadamy do sklepu jak po ogień robiąc tylko najpotrzebniejsze zakupy, mam paten na prezent dla dziecka bez wychodzenia z domu. Tak, bez wychodzenia z domu.

Otóż wystarczą chęci, 5 minut przed komputerem, łączność internetowa, no i kasa na koncie, wtedy możemy szaleć. A jak? Nie będzie to rzecz namacalna. Ale iście magiczna, bajeczna i w dodatku mająca na celu wpajanie dobrych nawyków – Bajka Wychowajka od ELfi.

Sami zobaczcie jakie cudo zgotowałam nie wychodząc z domu, dzieciom na zająca! 5 minut mojego czasu, 2 godzinki na realizację projektu i jutro dzieci będą zachwycone, oczarowane wręcz. Bo ja jestem, no sami popatrzcie:

https://www.elfibajka.pl/film/600f9b29f0d915154c1d95c81f70a8e679efe8dd

Do tego zbliżają się urodzinki Nikosia. To już dwa latka, jak ten czas leci. Tym razem Nikosiek dostanie swoją osobistą personalizowaną piosenkę.

Czyż nie świetna sprawa. Super jakość, precyzja, błyskawiczna realizacja. No i do tego ta forma. Sam fakt ze jest się w bajce, czyż to nie magia? Piosenki o sobie, no kto to słyszał, rewelacja, pamiątka na całe życie. Zarówno bajek jak i piosenek mamy kilka wersji do wyboru, i każdy znajdzie wersje odpowiednią dla swojej pociechy. Przecież bajka musi mieć jakiś morał, przesłanie. Miło że bawi i zabiera w bajeczny świat, ale jeszcze lepiej gdy wychowuje tak jak ta. Świetna zabawa! Wspólny czas, taki rodzinny, chwila razem przed TV i taka historia…No, no, no…. A co powiecie na to jeśli będę miała dla was do zgarnięcia 2 kody na na na dowolną bajkę lub piosenkę? tak całkiem za Free?

ROZDANIE !!!

Co należy zrobić by wygrać?

  1. Być Fanem Tylko Kobieta oraz Elfi
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy na FB – Tutaj.
  3. Miło będzie jeśli na Instagramie zostaniesz naszym fanem @Elfisanta oraz @tylko.kobieta.
  4. W komentarzu pod postem konkursowym TUTAJ ,wyrazić chęć udziału w zabawie poprzez dowolny komentarz, oraz napisać dla kogo gracie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  5. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  6. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę do 5 maja.
  7. Konkurs trwa od 11.05.2020 – 30.04.2020 do północy.
  8. Zwycięzca zgłaszają się do mnie po odbiór swojego kodu <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

W takim razie do dzieła kochani…Grajcie, udostępniajcie, im nas więcej tym weselej, a to nam teraz potrzebne – RADOŚĆ!

Świąt spokojnych i wesołych Wam kochani życzę <3 Ciepłych i rodzinnych, w ciszy, spokoju, i pełnym zdrowiu <3

WYNIKI !!!

Nadszedł czas na upragnione wyniki <3 Wierze że na nie czekacie, małe opóźnienie, ale mam spory nawał pracy – wybaczcie.

W drodze losowania, wybrałam dwie osoby które otrzymają kodzik na bajkę lub piosenkę <3

Wybrane numerki należą do osób:

Nie wiem czy na zdjęciach jest to widoczne : Gratulacje dla Pań: Angelika Kowalczyk oraz Agnieszka Komorowska !

Serdecznie gratuluje i zapraszam na priv. Wszystkim serdecznie dziękuję za zabawę i ogromnie gratuluję. Dziękuję także Sponsorowi za fantastyczna nagrodę <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights