Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Media Service Zawada poleca się na Jesień <3 Ben 10 w roli głównej.

Wydawnictwo Media service zawada już znacie, może już kupowaliście, kupujecie lub zamierzacie kupować jakieś ciekawe magazyny czytelnicze dla dzieci? Jeśli tak to mamy dla was kilka ciekawych propozycji od ego wydawnictwa <3 Znajdzie się coś dla chłopców i coś dla dziewczynek.

Dziś na tapecie zawadiacki chłopak który dzięki fartowi lub też nie zyskuje moce nad którymi uczy się panować. Dzięki Omnitrixowi, przypominającemu zegarek może wykorzystywać obce DNA i przemieniać się w nieziemskich obcych. 10 różnych postaci, 10 kosmitów, każdy inny i z inną mocą. Postanowił wykorzystać to by walczyć ze złem. Media Service Zawada Wypuścili na rynek magazyny czytelnicze dla dzieci, pełnie niespodzianek, łamigłówek, komiksów. I do tego to co dzieci lubią najbardziej, zabawki, w tym numerze mamy mieczyk z wyrzutnią dysków, w jaskrawozielonym, typowym dla Bena kolorze. do tego lampka i pakiet naklejek. Kolejną fajną zabawa dla dzieci w tym numerze jest możliwość stworzenia swojego omnitrixa. Oraz etykiet z motywem z bajki Ben 10.

Tymon zachwycony i gadżety od razu skomponował z posiadanymi już zabawkami z bajki Ben10 😉 Takie magazyny to nie tylko zabawki, to także łamigłówki choć tematycznie powiązane to jednak uczą i bawią. Świetny pomysł na spędzanie jesiennych wieczorów.

Za mega dawkę kosmicznych mocy i zabawek dziękujemy wydawnictwu Media service Zawada <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights