Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Media Service Zawada poleca się na Jesień <3 Ben 10 w roli głównej.

Wydawnictwo Media service zawada już znacie, może już kupowaliście, kupujecie lub zamierzacie kupować jakieś ciekawe magazyny czytelnicze dla dzieci? Jeśli tak to mamy dla was kilka ciekawych propozycji od ego wydawnictwa <3 Znajdzie się coś dla chłopców i coś dla dziewczynek.

Dziś na tapecie zawadiacki chłopak który dzięki fartowi lub też nie zyskuje moce nad którymi uczy się panować. Dzięki Omnitrixowi, przypominającemu zegarek może wykorzystywać obce DNA i przemieniać się w nieziemskich obcych. 10 różnych postaci, 10 kosmitów, każdy inny i z inną mocą. Postanowił wykorzystać to by walczyć ze złem. Media Service Zawada Wypuścili na rynek magazyny czytelnicze dla dzieci, pełnie niespodzianek, łamigłówek, komiksów. I do tego to co dzieci lubią najbardziej, zabawki, w tym numerze mamy mieczyk z wyrzutnią dysków, w jaskrawozielonym, typowym dla Bena kolorze. do tego lampka i pakiet naklejek. Kolejną fajną zabawa dla dzieci w tym numerze jest możliwość stworzenia swojego omnitrixa. Oraz etykiet z motywem z bajki Ben 10.

Tymon zachwycony i gadżety od razu skomponował z posiadanymi już zabawkami z bajki Ben10 😉 Takie magazyny to nie tylko zabawki, to także łamigłówki choć tematycznie powiązane to jednak uczą i bawią. Świetny pomysł na spędzanie jesiennych wieczorów.

Za mega dawkę kosmicznych mocy i zabawek dziękujemy wydawnictwu Media service Zawada <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x