My i nasze dni

Nasza Jesienna Przygoda

Nasza Jesienna Przygoda

Pogoda sprzyja wiec szkoda dnia by siedzieć w domu dzieic pod prachę i wio.
Dziś skończyło sie na sesjii i zbieraniu jarzębiny. Następnym razem wywędrujemy gdzie indziej. Dzieci wyzdrowiały, więc mogły się wyszaleć.
# godzinny Spacer i wygłupy na placu 😉 Nawet Jesienią można, i kto powiedział że Jesień nie jest Piękna. Te fotki Pokażą naszą Piękną, Polską Złotą Jesień. W miarę upływu dni, i gdy tylko czas pozwoli będziemy szukać dalszych jesiennych przygód. A wy Lubicie jesień?

To na tyle dziś…wkrótce ciąg dalszy 😉

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: