Uncategorized

Minecraft – jak złapać Creepera i inne moby.

Tym razem znów zabieramy Was do świata Minecrafta. Nie jest to kolejny poradnik, a coś dzięki czemu dzieci zabija czas, i dodatkowo wyćwiczą spostrzegawczość.

Dzieci znajdą tu ogrom planszy przedstawiających różne biomy świata podstawowego. Wszystko idealnie dopracowane, w najdrobniejszych szczegółach. Ilustracje są tak skonstruowane by nie ułatwić nam zbytnio odnalezienie wskazanej postaci. Musimy odnaleźć Creepera i inne moby.

Zajęcie na długi czas. Mega kolorowe i wciągające.W dodatku dzieci mają okazje bliżej poznać wszystkie postaci, bohaterów dzięki ich krótkim charakterystykom. Takie ćwiczenia wspierają nasz wzrok, ćwiczą spostrzegawczość co dzieci przełożą następnie na rzeczywistość.

Czy Wam udało się wszystkich odnaleźć?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights