KONKURSY,  My i nasze dni,  Testujemy,  współpraca

Mapa zdrapka – Czyli jak zarazić dziecko Geografią + KONKURS + WYNIKI !!!

Jak u was ze znajomością Geografii u Waszych pociech? Czy u Przedszkolaków skłanialiście się tylko do nauki literek i cyferek oraz doskonalenia zdolności manualnych?  Nasze pociechy odkąd obaczyły pierwszą mapę zaczęły chłonąć informacje geograficzne, już nie tylko o swoim Kraju, co bardzo mnie cieszy. Rzadko które dziecko ciągnie do tego.  Giga kolorowanki poświęcone polskim słynnym miastom a w nich flagi i mapki. Globus z puzzli 3D imitujący stare mapy którym są zachwyceni <3 Ale na tym nie poprzestajemy, gry geograficzne u nas poszukiwane ;P Póki co zadowalamy się Monopoly.

Jednak dziś przychodzę do Was z czymś innym – Czymś Nowym, Co moje dzieci pokochały i chcą więcej <3  A mianowicie jest to:

MAPA ZDRAPKA

od Playprint

Mapa o wielkości 70×50 cm, wykonana z bardzo dobrej jakości lakierowanego papieru, pokryta złotą zdrapką, pod którą kryje się kolorowy świat.

Przedstawiam Wam :

Mapa Zdrapka Premium© GOLD prezent dla pasjonatów podróży (język polski)

 

Mapa zajęła nas na kilka godzin <3 Dzieci z chęcią zdrapywały, odkrywały nowe kolory i dopasowywały Flagi <3  Ulubiona zabawa z Mapą Zdrapką? Kto szybszy ten lepszy ! Rzucam nazwę Państwa a dzieci szukają – są już na tyle duże że czytanie choć może w Tymka przypadku ciut szybsze nie sprawia wielkiego problemu 😉 Każdy może wymyślić swoją zabawę. My w ten sposób utrwalamy położenie Państw i dobór flag. Dobrze na początek skupić się na kilku Państwach, wtedy łatwiej zapamiętają – bo nie kryjmy trochę ich jest. Mapa jest przejrzysta i kolorowa co przyciąga uwagę dzieci. Gdy nie jest potrzebna można zwinąć ja w rulon i schować do oryginalnej Tuby z metalowymi wieczkami, w ten sposób się nie zniszczy. My swoja planujemy oprawić w ramkę i powiesić nad Tymciaka Biurkiem <3 Taka Mapa Zdrapka to nie tylko fajna zabawa dla dzieci i forma nauki, ale również ciekawy element dekoracji wnętrz. Tymbardziej ze w ofercie Playprint mamy ich kilka do wyboru, więc do każdego wnętrza dobierzemy coś odpowiedniego. Mapka Może być także Fajnym prezentem dla kogoś kto ceni sobie Geografię, uwielbia mapy wszelkiego rodzaju, czy dla osoby która uwielbia podróżować po świecie. Każdy z nas w swojej rodzinie znajdzie kogoś takiego 😉  Mapy są starannie wykonane i pięknie zapakowane, i jeśli mają być prezentem będą ozdobą same w sobie.

Tymon mój 7 latek który w tym roku zaczyna  pierwszą klasę, już chce następną mapkę, tym razem będzie zdrapywał dany obszar wtedy gdy już odwiedzi dany kraj – a przecież w tych czasach to nic takiego jak to ładnie ujął 😉 Cytując ” Mamo, przecież istnieją samochody, pociągi, samoloty, statki i statki kosmiczne – łatwizna ! ” Ambitny ten mój 7 – latek 😉

My jesteśmy ogromnie zadowoleni <3 Tymon już swoja mapę ma, czas teraz na Lilianę i do naszego salonu też by się idealnie wkomponowała. Z czystym sumieniem mogę polecić. Wkrótce pochwalimy się oprawioną mapka na ścianie.

To mała galeria naszej przygody z mapką <3

Razem z Playprint mamy dla Was niespodziankę !!!

KONKURS !!! W którym do zgarnięcie będzie taka oto Mapka zdrapka

Mapa Zdrapka VIP© język PL polski / Scratch Map <3

 

Co zrobić aby wygrać Mapkę ze Zdjęcia?

REGULAMIN:

 1. Polub Sponsora i organizatora Konkursu – Playprint + Tylko Kobieta  (Będzie niezmiernie miło jeśli w ten sposób podziękujecie <3 )
 2. Zaobserwuj  profile sponsora i organizatora na Instagramie jeśli posiadasz i bądź z nami na bieżąco – Playprint + Tylko Kobieta ( Będzie nam ogromnie miło. )
 3. Polub i udostępnij Plakat konkursowy na FB – TUTAJ ( Udostępnij publicznie – im nas więcej tym weselej. )
 4. Skomentuj post konkursowy – TUTAJ – „Biorę udział – zaproś do zabawy minimum 3 osoby. )
 5. Odpowiedz na blogu pod postem konkursowym, czyli Tu w komentarzu, lub na FB,  na pytanie – Gdzie i dlaczego tam zabrałbyś/ałabyś w podróż swoje dziecko?
 6. Na wasze odpowiedzi czekam do północy dnia 20.03.2018 roku.
 7. Zwycięży odpowiedź która najbardziej mnie przekona, zaintryguje.
 8. Wyniki ogłoszę w ciągu 7 dni.
 9. Na dane zwycięzcy czekam 5 dni – W przypadku braku zgłoszenia zwycięzcy wybieram Nowego !!! Po tym terminie pierwszy wygrany niema prawa do nagrody i roszczenia pretensji.
 10. Nagroda nie podlega wymianie na inną bądź na ekwiwalent pieniężny.
 11. Nagrodę Sponsoruje Playprint – zaś ja wysyłam !
 12. Wysyłka Nagrody tylko i wyłącznie na terenie PL.
 13. Zgłaszając swój udział w konkursie – Tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych  w celu wysyłki nagrody.
 14. Aby być na bieżąco z aktualnymi postami i konkursami – aby nie przegapić wyników, dodaj Blog TYLKO KOBIETA do obserwowanych oraz zapisz si

Postanowienia Końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL

 

Przybliżę Wam nagrodę która Trafi do Kogoś z was <3

Gorąco zachęcam Was do udziału w Zabawie <3 Naprawdę Warto <3

Tymczasem gorąco zapraszam Was na stronę Sponsora:

 

Życzę Wam udanej Zabawy z nami <3 I pilnujcie by zgłoszenia były kompletne -wczytajcie się w regulamin <3

Powodzenia i trzymamy kciuki, z niecierpliwością czekamy na wasze odpowiedzi <3

 

WYNIKI !!!

Nie myślałam że to zadanie okaże się takie trudne <3 W sensie wybór zwycięzcy który otrzyma tą fantastyczną mapę zdrapkę <3 Po długich rozważaniach już wiem do kogo poleci Mapa <3

Gratulacje. Czekam na dane do wysyłki nagrody <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights