Dzieci

Odliczanie do Świąt z Bohaterami Krainy Lodu 2.

Święta tuż tuż, i nim się obejrzymy zasiadać będziemy do kolacji wigilijnej. Jedni odliczają dni inni nie, ale jeśli chodzi o dzieci to czeka na nie każde dziecko, i każde odlicza. Kalendarzy adwentowych jest w sklepach ogrom, od tych czekoladowych począwszy. Takie goszczą u dzieci najczęściej i osładzają czekanie.

My z Lilianką pokażemy Wam jak ona odlicza dni do świąt. Otóż pomagają jej w tym bohaterowie Krainy Lodu 2, głównie Elsa. Przedstawiamy Wam oficjalnie magazyn Kraina Lodu 2.

W tym numerze znajdziemy kalendarz adwentowy właśnie. W 3 okienkach znajdziemy cudny naszyjnik z wizerunkiem ulubionej lodowej księżniczki, cudną zawieszkę w kształcie śnieżynki, i przypinkę krainy lodu. Reszta okienek ma nam tylko pomóc w odliczaniu i znajdziemy tam co dzień inny symbol <3 Prezentuje się cudnie prawda? Liliana zachwycona i taki kalendarz uszczęśliwi każdą fankę.

Ponadto w magazynie znajdziemy kolejną ciekawą historię ze znanymi i lubianymi bohaterami bajki. Szarady? Lubicie? Oni tak, i jeśli wy też to ta komiksowa historia Was wciągnie. Ponadto inne ciekawostki z życia bohaterów, gry i zagadki nad którymi nie powinniście się długo głowić jeśli bajkę znacie. Liliana migiem przeczytała komiks a plakat z bohaterami zawiesiła nad biurkiem.

Ten magazyn zapewne u niej zagości <3 Co powiecie na takie świąteczne odliczanie?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights