Ja i moje rozważania.,  współpraca

Foto-wspomnienia – czyli wspomnienia na papierze. Co? Gdzie i jak?

Nie wiem jak wy ale pomimo iż mam ogrom zdjęć, liczony już w terabajtach to jednak cenie sobie zdjęcia na papierze. Uwielbiam wziąć do ręki album, zasiąść przy kawie czy herbacie i powspominać, czy sama czy w towarzystwie, głównie moich dzieci, które to uwielbiają. Dlatego swoje zdjęcia mimo chomikowania na dysku, wole jeszcze wydrukować. A gdzie? Otóż natrafiłam na fantastyczną ofertę gdzie od dziś będę drukować, zamawiać odbitki oraz foto-gadżety na prezenty. To ostatnie jest hitem u mnie, uwielbiam takie prezenty dostawać i nimi obdarowywać. Od teraz wydruk zdjęć nie musi wiązać się z bieganiem po mieście szukając usług fotograficznych. Wywoływanie zdjęć online, jest szybkie, i bardzo łatwe wbrew pozorom. My musimy jedynie załadować zdjęcia na stronę. W każdej chwili możemy także domówić odbitki cyfrowe, lub zlecić wykonanie fotogadżetu, od koszulki ze zdjęciem, kubka, po fotoobrazy na płótnie.

Strona jest bardzo łatwa w obsłudze i intuicyjna. Gdy dotrze jedno z zamówień pokażę wam jak prezentują się fotki, zamawiam także większe formaty, marzą mi się portrety dzieci. Różnorodność formatów pozwala nam dobrać je do indywidualnych potrzeb, a do tego strona oferuje ręczną korektę zdjęć. Od najmniejszego do największego z formatów, naprawdę w okazyjnych cenach. Zawsze na bieżąco wywołuję zdjęcia, ale teraz mogę to zrobić siedząc w domu. Choć stron oferujących podobne usługi jest multum, to ta wydaje mi się że ma najkorzystniejszą ofertę.

Uwielbiam móc zasiąść z dziećmi i pokazać im moje wspomnienia, lub porozmawiać o naszych wspólnych. Wspomnienia często ulatują a tak mamy pewność że zostaną, niezmącone niezniszczone, chyba że sami to zrobimy. Choć przechowywanie zdjęć na dysku komputera ma swoje zalety, największą jest to ze nie zajmują one miejsca na półce to jednak komputer może się zepsuć, może paść system, możemy utracić dane, to samo jest z innymi nośnikami, czy to CD, czy DVD. Dlatego te najcenniejsze zawsze przechowuję w albumie. Taki album ze zdjęciami z naszego ślubu, otrzymali rodzice na pamiątkę, ale także tworzymy albumy dla dzieci z ich zdjęciami które pokażemy im dopiero na 18 urodziny. A wy jak przechowujecie swoje wspomnienia? Przywiązujecie do tego wagę czy niekoniecznie? Ja ogromnie. Lubie pielęgnować wspomnienia a takie zdjęcia na pewno to ułatwiają.

Póki co czekam na nasze XXL <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights