DIY,  My i nasze dni,  Tworzymy

Bombki, choinka, życzenia ! Czyli ostatni dzwonek by wysłać karki świąteczne. Ślecie? My ślemy – Nasze kartki świąteczne.

Jak co roku zasiadamy z dziećmi i tworzymy mix naszych wizji na kartkach świątecznych, wykorzystujemy to co mamy w domku, czasem dokupujemy małe co nie co. Rzadko wysyłamy kartki kupne. W zeszłym roku z powodu remontu i następnie powikłanej ciąży nie miałam głowy, czasu, sił  by coś stworzyć, w związku z czym w planach wysyłka była gotowych kartek. Jednak i ta nie doszła do skutku, co potem bardzo mnie gryzło, nie wiedzieć czemu. To dla mnie coś ważnego, fakt można zadzwonić, wysłać sms, mms, ale to jednak nie to samo.

W tym roku, w ruch poszedł kolorowy sztywny papier, naklejki i kilka drobiazgów. Sami popatrzcie.

Na biały karton przykleiliśmy wycięte z kolorowego sztywnego bloku bombki w dwóch wielkościach, następnie nakleiliśmy naklejki w kształcie gwiazdek, dekorując tym samym bombki. Naklejki przeznaczone do dekoracji szklanych powierzchni typu szyby, lustra, ale my wykorzystaliśmy je tak. Nie ma w nich tła więc wtapiają się idealnie.

Kolejny patent to dekoracje z guzików, guziki robią tu za bombki, wykorzystaliśmy też do opisów i dorysowania sznurków, metaliczne żelowe długopisy. W środku zaś stworzyliśmy  trójwymiarową choinkę. Zielony karton składamy w harmonijkę i docinamy na kawałki, tak by były coraz krótsze. Z czarnego kartonika złożonego w harmonijkę tworzymy pieniek naszej choinki. Do dekoracji, mianowicie jako czubek choinki wykorzystaliśmy naklejki gwiazdki od Świat naklejek <3 Harmonijki doklejamy od środka naszej kartki tak by powstawał nam wachlarz po jej rozłożeniu. Na zdjęciu będzie to dobrze widoczne.

Nasze kartki w środku jak i na zewnątrz dekorowaliśmy śnieżynkami z samoprzylepnego papieru złotego i srebrnego, wycinane dziurkaczem w kształcie śnieżynki. na zewnątrz śnieżynki z motywem i tu wykorzystałam ulotkę z Ofeminin ;P

Tak prezentują się nasze kartki które jutro ruszą w świat <3 Mam nadzieję że sprawią radość. W środek oczywiście wkleję opłatek, opłatki mam w folii typowej do kartek. Kolejny twórczy dzień z dziećmi, pomiędzy godzinami spędzonymi na sprzątaniu.

Kokardki wykonane metodą na widelcu <3 Znacie? Przydaje się ;P

Naklejki od Świat naklejek, wykorzystane tu, pozostałe wykorzystamy do dekoracji etykiet i dekoracji prezentów <3 Pochwalcie się swoimi kartkami jeśli też samodzielnie je tworzycie, a może wyrwaliście jakieś fajne gotowce?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights