Ambasadorka LPM,  Testy

Zmysłowy Duet – Kampania Le Petit Marseillais

To już druga wspólna kampania z Portalem Ambasadorek Le Petit Marseillais.

Ogromnie mnie cieszy fakt bycia Ambasadorką tak fantastycznych kosmetyków.  Są to ostatnio moje ulubione żele pod prysznic. Do tego przekonałam do tej marki, i do tych nowych nut zapachowych swojego męża. Choć ostatni wariant zapachowy bardzo mu pod pasował to tego się obawiałam bo stronił od takich połączeń. Strach okazał się nieuzasadniony.

Paczuszka dotarła bardzo szybka, oczywiście standardowo solidnie zapakowana, zabezpieczona, w pięknym opakowaniu.

 

 

Żele Pachną przecudnie i spełniają swoją rolę oczyszczenia, nawilżenia i odświeżenia. Oba Pięknie i niesamowicie długo pachną. Do tego ten że dla mężczyzn, skradł nie tylko serce mojego męża ale i moje, uwielbiam ten zapach na nim to jak działa i nieskromnie powiem że zapach jest tak cudny że sama mogłabym go używać ;P Żele Marki LPM zyskują coraz większą popularność wśród moich znajomych <3 Tych bliższych i dalszych, a u nas zagościły na stałe. A wy macie swoje ulubione tej marki?

Za co je lubię po za tym o czym już wspomniałam? Za wydajność, za cenę, dostępność, ilość wariantów zapachowych a że to iż są wzbogacone naturalnymi składniki pochodzenia roślinnego.

Pokażę wam kilka fotek z naszych testów 😉

 

 

 

 

 

Z czystym sumieniem mogę polecić, wypróbujcie i sami się przekonacie – zdecydujecie czy warto czy nie 😉 Więcej o tych żelach na stronie <3

 

Już wkrótce kolejne kampanie, więc zapraszam na:

 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x