Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Egmont to także magazyny kolorowe wiedzieliście? Coś dla fanek Mustanga – Spirit, duch wolności.

Kto ma w domu małą fankę bajek, która śledzi wszystkie nowości, zarówno w tv, księgarniach jak i prasie ten wie że tego też nie można przeoczyć. Mianowicie chodzi mi o fantastyczne magazyny kolorowe od Egmont. Tak! Te także znajdziemy w ich ofercie.

Dziś przychodzimy do was z konkretnym tytułem. Kojarzycie bajkę Mustang – Spirit, Duch wolności? Jeśli nie to koniecznie zapytajcie córek on już o niej na bank słyszały. My o bajce już Wam pisaliśmy, o samej bajce jak i kulki cudnych wydaniach Egmont jej poświęconych.

W numerze 1/2020 znajdziemy sporo informacji o samym Mustangu jak i kilku innych a także ich właścicielkach czyli Lucky i jej przyjaciółkach. To tak na początek. Jednak sedno sprawy to historia pełna przygód przedstawiona w formie komiksu. Czyli znów czytamy i czytamy, a my lubimy czytać. Znajdzie się także coś do kolorowania <3

Przyjaciółki na dobre i na złe? Dziewczynki dowiedzą się rozwiązując pewien test. A czy która z waszych córek jeździ lub marzy o jeździe konno? W magazynie już teraz cenne wskazówki jak zacząć 😉

Pamiętacie jakieś specjalne gadżety przyjaźni z waszego dzieciństwa? Ja tak, do dziś mam jedną z bransoletek. Tu mamy patent na koszulkę przyjaźni, oraz przepis na coś słodkiego dla przyjaciółek. Hitem okazał się plakat. Lili jeszcze nie ma manii wyklejania pokoju plakatami ale kto wie.

Jak w większości kolorowych magazynów tak i tu nie mogło zabraknąć mega gadżetu bez którego nie obejdzie się żadne dziecko, w tym przypadku bardziej chodzi zapewne oo dziewczynki. A mamy tu notesik na kółku s mini długopisem, który zmieści się do większości dziewczęcych torebeczek, i jako dodatek w plecaku.

Za kolejne ciekawe przygody Lucky i Ducha, oraz mega notes na kolejne złote myśli dziękujemy wydawnictwu Egmont <3

Leave a Reply

%d bloggers like this: