Dzieci,  Książka - To co kocham

Dźwiękowa bajka? Czemu nie! Nowości od Harper Kids.

Nowość w naszej biblioteczce którą chcemy wam pokazać to coś niesamowitego. Bajki dźwiękowe? Tak właśnie tak. Znane i lubiane historie wzbogacone o efekty dźwiękowe.

 • Wydanie: 2021
 • Seria/cykl: BAJKA DŹWIĘKOWA
 • Autor: Aurélie Guillerey
 • Ilustrator: Aurélie Guillerey
 • Tłumacz: Paweł Pawlak
 • Typ oprawy: twarda
 • Data premiery: 27.10.2021
 • Wydanie: 2021
 • Seria/cykl: BAJKA DŹWIĘKOWA
 • Autor: Roland Garrigue
 • Ilustrator: Roland Garrigue
 • Tłumacz: Emilia Kiereś
 • Typ oprawy: twarda
 • Data premiery: 27.10.2021

Aladyn

Kto z nas nie zła słynnej historii Aladyna, magicznej lampy, dżina, księżniczki i złego czarnoksiężnika? Chyba każdy. Oryginał doczekał się filmowej ekranizacji. Każde wydanie książek inne, każde cudne. Ale takiego jeszcze nie było. Ta piękna historia, choć skrócona, nie traci uroku. Okraszona jest bowiem efektami dźwiękowymi, które umilają nam lekturę. Wieczorne czytanie nabiera nowego wymiaru. Piękne, nietypowe ilustracje znanego francuskiego ilustratora sprawiają że czujemy jakbyśmy czytali inną historię.

Piękne, nietypowe ilustracje znanego francuskiego ilustratora sprawiają że czujemy jakbyśmy czytali inną historię.

Kot w butach

Kolejna znana historia. Kot, którego Pan jest synem młynarza. Zostawiony mu w spadku próbuje sprawić by jego Pan wiódł dostatnie życie. Okazuje się sprytnym zwierzakiem, dzięki któremu młynarczyk zyskuje ziemie, pałac a wkrótce i rękę królewny. Ilustracje Rolanda Garrigue sprawiają że chce się czytać i czytać.

Cała książeczka ponownie wzbogacona o efekty dźwiękowe które dodają spektakularnego uroku całej historii. Wzbudzają emocje, i te śmieszne, ale i mroczne.

Zapytacie pewnie ale jak to działa. Otóż tylna strona książki to pudełko, w której umieszczony jest cały mechanizm. A na mim strona z mapą dźwięków i to opisanych. Ale jak je włączać przy czytaniu? Otóż każda strona z tekstem i cudnie ilustrowana zawiera także w określonym miejscu znaczek głośnika w kółeczku. Po jego wciśnięciu włącza się dźwięk. Głośniczki znajdują się w tych samych miejscach co odpowiedni dźwięk na mapce. Czyż to nie fantastyczne? Dla mnie to świetne rozwiązanie, daje ciekawy efekt i wzbogaca lekturę. Książeczki są w sztywnej oprawie, a z tyłu każdej znajduje się włącznik oraz miejsce na bateryjkę.

Musiałam Wam pokazać jak w rzeczywistości prezentują się książeczki z efektami <3

Z serii znajdziecie również inne tytuły więc gorąco zapraszam do zainteresowania się tematem. Takie książeczki sprawią radość każdemu młodemu czytelnikowi. Czyż nie będą świetnym prezentem na nadchodzące święta?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights