Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Czytamy z Pidżamersami. Nowe przygody dzięki Wydawnictwu MSZ.

Jak Wam tytuł mówi mowa będzie o słynnej 3 dzieciaków które gdy tylko nastanie mrok, i zalśni księżyc, ubrani w swe pidżamy, zamieniają się w superbohaterów. Swymi super mocami chronią swoje miasto, szkołę, i najbliższych.

Connor to super kot – Kotboy, Greg to Gekson czyli super jaszczurka, a Amaya to Super Sowa Sowella. Ci słynni dziecięcy superbohaterowie zawitali także do Wydawnictwa Media Service Zawada. Powstała seria dla dzieci w której każdy niemal odcinek ma swój odpowiednik do czytania. ta kwadratowa książeczka jest na tyle cienka że może być idealną samodzielną lekturą na wieczór przed snem. Kolorowa i z dużą wyraźną czcionką sprawia że szybko i łatwo się ją czyta. A które dziecko ich nie lubi?

Dziś chcieliśmy Wam pokazać jedną z nich. Ocalić dzień to 6 książeczka z serii. A w niej dzięki swoim mocom zła Luna znów zapragnie zawładnąć miastem i sprowadzi wieczną noc i deszcz. Dzięki swemu magnesowi tworzyła chmurę za chmurą, czarną i groźną, a z niej mnóstwo deszczu. Nasza bohaterska trójka miała plan, jednak jeden ze szpiegów Luny-ćma zdradziła go swej Pani. Plan się nie powiódł, i Sowella oraz Gekson zostali obezwładnieni przez ciemne, mroczne chmury. Czy Kotboy, super kot poradzi sobie w pojedynkę? Ocali przyjaciół i dzień? To musicie sprawdzić sami.

Jest to propozycja bardzo ciekawa, i mogę ją z całą pewnością polecić, alternatywa dla telewizora. Dzieci uczą się, samodzielnego czytania, a także w nie wprawiają, do tego wzbogacają swoje słownictwo. Takie książeczki potęgują w dziecku chęć czytania, i zamiłowanie do książek, nawet tych zdecydowanie grubszych. Książeczki nie są wielkim kosztem, rzędu kilku złotych jedna. A frajda ogromna. Moje dzieci znają już tą na pamięć, i wypatrujemy kolejnych <3

Za fantastyczną przygodę z Pidżamersami dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights