Dzieci,  Książka - To co kocham

Chcę wiedzieć więcej. Od mitów do nauki.

O tej serii nie trzeba wiele pisać, u nas cieszy się ogromną popularnością. Akademia Mądrego Dziecka to seria książek dla dzieci od najmłodszych lat, popularyzująca naukę, odkrywają tajemnicę z różnych dziedzin nauki.

Od Mitów nauki

Sięga po mity znane nam z lektur szkolnych powiązując je z różnymi dziedzinami nauki, ukazuje jak wiele ludzie wiedzieli, i jak jeszcze wiele jest do odkrycia. Pokazuje jak wiele zmieniło się na przestrzeni lat, porównuje naszą wiedzę, zdobytą dzięki rozwojowi nauki, technologi oraz ukazuje wierzenia naszych przodków. Związek ich wierzeń, nauki, ale i zaprzeczeń. Idealna dla ciekawych świata, dzieci.

Ciekawa seria dla chcących wiedzieć więcej. Łaknących wiedzy z różnych zakresów. Idealny patent na zachęcanie dzieci do zagłębiania się w naukę. Piękne ilustracje wzbogacają ciekawe historie i pobudzają wyobraźnie. Przecież nie wszystko zawsze wyglądało tak jak teraz. Dzięki nauce lepiej rozumiemy zasady rządzące światem. W niecodzienny, piękny, intrygujący sposób ukazuje postęp ludzkości dzięki nauce.

Ja jestem zachwycona, mam nadzieje że dzieci zaczną po takie książki sięgać częściej.

Dziękujemy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights