Dzieci,  Książka - To co kocham

Bazgrołaki – Chłopakom wstęp wzbroniony – Kolorowanki dla dzieci od Damidos

Pogoda coraz ładniejsza, i zapewne coraz więcej czasu będziemy spędzać na swieżym powietrzu. co nie wyklucza też kolorowania i na świeżym powietrzy, na rozłożonym kocu z mrożona herbatą pod ręką. Jednak wieczory w domku, marzę by choć na chwilkę było spokojni ei tu kolorowanki sprawdzają się idealnie. Moje smyki uwielbiają kolorować, Zwłaszcza kolorowanki w tak fajnym wydaniu. Jakiś czas temu natrafiłam w sieci na kolorowanki Damidos – Bazgrołki kolorowanki w wersji dla dziewczynek czyli Chłopakom wstęp wzbroniony i w wersji dla chłopców czyli Dziewczynom wstęp wzbroniony. Sama okładka w mono kolorze może nie zachwyci dzieci, ale w środku to już inna bajka.

Barwne ilustracje do uzupełniania lub do kolorowania w całości, zadania. Cudna kreska, bardzo podobają mi się tego typu kolorowanki. Niesamowicie pobudzają wyobraźnię, nie tylko dobór kolorów, ale też dokończenie zaczętego już obrazka to nie lada wyzwanie. Moje dzieci je uwielbiają. A wy jakie kolorowanki wybieracie, u nas od nich się roi, ale wiem że te nie będą ostatnimi od Damidos.

I jak Wam się podoba? Mnie urzekła, a o dzieciach nie wspomnę. Są oczarowane. Kredki w dłoń i do dzieła. Format A4, i aż 64 strony twórczej pracy.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x