Dzieci,  Książka - To co kocham

Bazgrołaki – Chłopakom wstęp wzbroniony – Kolorowanki dla dzieci od Damidos

Pogoda coraz ładniejsza, i zapewne coraz więcej czasu będziemy spędzać na swieżym powietrzu. co nie wyklucza też kolorowania i na świeżym powietrzy, na rozłożonym kocu z mrożona herbatą pod ręką. Jednak wieczory w domku, marzę by choć na chwilkę było spokojni ei tu kolorowanki sprawdzają się idealnie. Moje smyki uwielbiają kolorować, Zwłaszcza kolorowanki w tak fajnym wydaniu. Jakiś czas temu natrafiłam w sieci na kolorowanki Damidos – Bazgrołki kolorowanki w wersji dla dziewczynek czyli Chłopakom wstęp wzbroniony i w wersji dla chłopców czyli Dziewczynom wstęp wzbroniony. Sama okładka w mono kolorze może nie zachwyci dzieci, ale w środku to już inna bajka.

Barwne ilustracje do uzupełniania lub do kolorowania w całości, zadania. Cudna kreska, bardzo podobają mi się tego typu kolorowanki. Niesamowicie pobudzają wyobraźnię, nie tylko dobór kolorów, ale też dokończenie zaczętego już obrazka to nie lada wyzwanie. Moje dzieci je uwielbiają. A wy jakie kolorowanki wybieracie, u nas od nich się roi, ale wiem że te nie będą ostatnimi od Damidos.

I jak Wam się podoba? Mnie urzekła, a o dzieciach nie wspomnę. Są oczarowane. Kredki w dłoń i do dzieła. Format A4, i aż 64 strony twórczej pracy.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights