Akcje

Akcja – Darmowe gadżety szkolne

Kilka dni temu napisał do mnie Pan Mateusz.

Zaoferował mi współpracę, mającą na celu rozreklamowanie Akcji – Darmowe Gadżety szkolne. Pan Mateusz postanowił zoorganizować taką akcję z czystej dobroci serducha. Akcja polega na pomocy potrzebującym rodzinom które otrzymają takie gadżety dla swoich dzieci. Pan Mateusz jest  absolwentem Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej. W czerwcu 2016 roku ukończył szkołę.
Gadżety zasponsorowało kilka firm. Gadżety to: naklejki, zeszyty, notesy, plany lekcji, linijki i zakładki do książek. Bardzo fajna akcja. Dlatego postanowiłam się dołączyć. W naszym świecie, w naszych czasach ciężko o jakąkolwiek pomoc, a rodzin które jej potrzebują jest naprawdę sporo. Doceniam Starania Pana Mateusza choćby za sam fakt iż sam łatwo w życiu nie ma. Bardzo podziwiam takie osoby.

Serdecznie zapraszam was do udziału w akcji. Jeśli znacie rodzinę która potrzebuje takiego wsparcia to zapraszam.

Wszystkich niezbędnych informacji można dowiedzieć się pod numerem tel. 505904182 bądź mailowo:

info@paywin.pl

Zapraszam was na stronę akcji. Można śledzić na bieżąco postępy.

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights