My i nasze dni,  Testy,  współpraca

W czasie deszczu dzieci się Nie nudzą – Zabawa z Masą plastyczną od Easy Stationery

Podczas gdy za oknem deszcz, wiatr…Burza. Lub co gorsza doskwiera choroba i dzieci uziemione są w 4 ścianach. Słyszymy wtedy tylko – Mamo, nudzę się ! Mamo, pobaw się ze mną! Mamo, w co mam się bawić? i choć w pokoju miejsca brak od nadmiaru zabawek, to sytuację może uratować jedynie?

MASA PLASTYCZNA

A najlepiej jeśli jest to masa plastyczna od easy Stationery.  Mamy przyjemność testować cudny zestaw  zawierający masę plastyczną 😉 Zestaw składa się z Kreatywnego zestawu Ciastokreacja – BAR. W jego skład wchodzi:

 

oraz zestaw  4+1, czyli zestaw 5 opakowań masy plastycznej w cudownych perłowych kolorach.

Skradła Liliany serducho, no i w sumie na całe szczęście że paczką przyszła w tym a nie innym momencie. Za oknem ładna pogoda a Lilianę dopadło Zapalenie płuc ;( Musi się biedactwo kisić w domu. Podczas gdy Tymciak z urlopującym tatą biegali po mieście w robieniu zakupów do remontu, lub buszujących na placu zabaw my z Lilianą robiłyśmy sobie domowe pikniki <3

Masa ma w miarę przyjemny zapach, który nie razi tak jak ciastolina innych produkcji.  Oczywiście w ruch poszły także foremki które dzieciom zostały po innych zestawach z ciastoliną, oraz plastikowe , nietrafione foremki do ciastek.

Masa plastyczna ma idealną konsystencję, łatwo rozrabia się w dłoniach co nie sprawia problemu. Nie brudzi, nie oblepia dłoni. Tak masa to idealne rozwiązanie na długie siedzenie w domku. Kreatywność dzieci nie ma wtedy końca. Powstają cuda i cudeńka. A z mojej Lilki to chyba kucharka albo cukiernik będzie <3 Piknik obfitował w przeróżne, pyszne oczywiście potrawy. “Pamiętajmy by przy takich zabawach z pseudo jedzeniem, pilnować by dziecku nie przyszło do główki by jej spróbować. ”  Odkąd zestaw masy plastycznej pojawił się w naszym domku Liliana z Tymkiem nie robią nic innego. Choć faktycznie Lilianę bardziej wciągnęła <3  Taka masa to zawsze trafiony prezent, podarunek, zakup dla dziecka, rozwija zdolności manualne, pobudza wyobraźnie i budzi kreatywność <3 Polecam takie zabawy z dziećmi. Dla rodziców których przeraża fakt obecności masy plastycznej wlepionej w dywan, mam rozwiązanie 😉  – Pozbądźcie się dywanów ;P Nie no żart – Potraktować lodem, stwardnieje i łatwo można ją wykruszyć.

Oto kilka, no dobra kilkadziesiąt fotek z naszych smakowitych, pełnych pyszności domowych pikników <3

 

Zachęcam do obserwowania  Fan Page Easy Stationer – z tego co wiem marka nie poprzestaje na jednej zabawie <3 POLECAM

 

 

Zapraszam serdecznie na stronkę Marki Easy gdzie znajdziecie takie  i inne zestawy masy plastycznej, oraz inne akcesoria biurowe, szkolne. Dużo ciekawostek dla dzieci i rodzica <3

 

4 komentarze

Leave a Reply

%d bloggers like this: