Książka - To co kocham

Zmora, kolejny tom komiksu Czarolina.

Zmora, kolejny tom komiksu Czarolina.

Kiedy córka pierwszy raz sięgnęła po komiks, byłam ciekawa jak długo ta przygoda potrwa. Dziś wiem że ta przygoda będzie trwać zwłaszcza jeśli nadal będzie sięgać po tak dobre opowieści.

Zmora. To kolejny tom przygód Czaroliny i jej przyjaciół. Dzieje się tu naprawdę sporo, autorka odkryje przed nami sporo tajemnic i zaserwuje sporo nowości. Już na samym początku „Zmory” Dowiemy się że matka dziewczyny, Madame C urodziła bliźnięta. Archibald Balzar ma plan, jego eliksir ma za zadanie wprowadzić Tarę w koszmar, wywołać Baku, ten ma zjeść koszmar oraz zając się stworem z koszmarów Czaroliny. Czy plan się powiedzie?

Odkryliśmy już kim jest Madame C, profesor już wie jak przywrócić Czarolinę do rzeczywistości. Poznamy także nowego ucznia na wyspie Vorn. Nie było by w nim nic dziwnego, pomijając fakt iż nie słucha on profesora, nie widzi fantastycznych stworzeń. Co zatem robi na wyspie? Kim jest tajemniczy chłopak? Kto zmienia ludzi w szklane posągi? Jakie sekrety profesora odkryje Czarolina?

Ten tom nie pozwoli nam się nudzić. Autorka o to zadbała. A fantastyczne ilustracje potęgują tylko to co chce nam pokazać. Każdy tom to uczta dla czytelnika, fana fantastyki, uczta dla oczu.

Już wypatrujemy kolejnego tomu. Na naszym blogu mogliście już poznać wcześniejsze przygody Czaroliny ===> TUTAJ <===.

Seria/cykl: Czarolina

Scenarzysta: Sylvia Douye

Ilustrator: Paola Artista

Tłumacz: Maria Mosiewicz

Typ oprawy: twarda

O pozostałych tomach pisaliśmy Tutaj.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights