Dzieci,  Książka - To co kocham

Emma i Wioletta. Pierwsze wątpliwości.

„Pierwsze wątpliwości” to już drugi z kolei tom o przygodach dwóch sióstr. Obie marzą o byciu tancerkami. Ale czy by na pewno. W pierwszym tomie mogliśmy poznać je bliżej. W tym na dziewczyny czekają kolejne wątpliwości nie tylko co do obranej tanecznej drogi ale i swojego życia.

Emma, starsza z sióstr wydawało by się że uporządkowała swoje życie, przerzuciła się ze stylu klasycznego tańca, ale wciąż nie znalazła tego „Swojego”. Uporządkowała także uczucia wobec swojego przyjaciela z którym wydawało by się połączy ją coś więcej, ale tuż przed wakacjami ten znalazł sobie dziewczynę.

Wioletta z kolei wciąż boryka się z problemami w szkole baletowej. Wciąż boryka się z plotkami dotyczącymi jej umiejętności i o tym jak dostała się do szkoły. Mimo iż wie jaka jest prawda, wciąż to dla niej trudne. Każdego dnia budzi się z niechęcią pójścia na kolejne zajęcia. Czy coś zmieni się kiedy zostanie główną tancerką w następnym przedstawieniu? Czas pokaże. Czekamy na kolejny tom.

Muszę przyznać że nie zawiodłam się na kolejnym tomie. Proste, ale jakże ładne ilustracje, nieprzerysowane dialogi i zachowania młodzieży, dzięki czemu, łatwo nam postawić się na miejscu dziewczyn. Co za tym idzie nie ma się wrażenia że jest tu coś konstruowane na siłę. Sztywne młodzieńcze dialogi, nie ma tu tego i to sprawia że komiks przemówi i do starszych i młodszych czytelników.

Pierwszy tom możecie zobaczyć tutaj:

Dziękujemy.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights