Canpol,  KONKURSY

Wystartowała 53 edycja Blogosfery !!! Blogujesz? Testujesz! z marką Canpol Babies.

Co miesiąc wypatruję kolejnej edycji Blogujesz?Testujesz! na Blogosferze marki Canpol Babies <3 Uwielbiam tą markę i ich produkty, cieszą się one nie gasnącym powodzeniem wśród mam. W tym miesiącu wystartowała 53 już edycja, w której marka Canpol przygotowała 10 Mat edukacyjnych z serii Piraci dla testerek, oraz 10 mat dla organizatorek konkursów. Mimo burz po ostatnim konkursie i nie miłych słów pod moim adresem, zgłaszam się po raz kolejny zarówno do testów jak i do organizacji konkursu. Wierze ze jeśli nie załapię się do testów to może uda się zorganizować kolejny konkurs dla tych którzy potrafią się bawić.

A będzie o co grać. Przybliżę Wam nieco tą fantastyczną mate <3 Przyznam że Nikoś miałby raj na ziemi <3

Mata do zabawy z funkcją kojca „Piraci”

Mata do zabawy wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny z ociepliną w środku. Została wyposażona w atrakcyjne elementy oraz kontrastowe, intensywne kolory stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo – słuchowej oraz ruchowej dziecka. Mata jest wyposażona w 5 piszczących lub grzechoczących zabawek, które możesz w każdej chwili odpiąć i podać dziecku do zabawy.

 

 

Na pałąkach:

 

Wyjątkowo gruba tkanina pozwala na ułożenie maty na płaskich powierzchniach, dzieki czemu możesz mieć bawiącego się na niej malca zawsze w zasięgu wzroku.

Bardzo wygodna funkcja kojca pozwala na złożenie brzegów i zapięcie ich na silny rzep, dzięki czemu dziecko nie wyturla się poza obręb maty.

Na macie:

  • szeleszczące kółeczka
  • 2 piszczałki – na kole sterowym
  • grzechotka – na kole sterowym
  • lusterko
  • pozytywka
  • zróżnicowana tekstura

 

 

Wymiary maty: złożona – ø 80 cm, h – 57 cm, rozłożona – ø 110 cm, h – 57 cm

Szukaj innych produktów z kolekcji „Piraci”

Marzy mi się foto sesja Nikosia na tej macie <3

Ale czas pokaże. Jeśli macie na nią chrapkę to zgłaszajcie się <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x