Ja i moje rozważania.

Wyprawka szkolna. Co do pisania? Pióro wieczne czy kulkowe? CRESCO.

Nieodzownym elementem wyprawki szkolnej jest coś do pisania. Pokazywałam Wam już kilka naszych wyborów, jednak teraz mamy kolejny patent. Pióra, pióra wieczne i kulkowe. Jaka jest różnica? Niby nie wielka, a robi swoje.

Sami popatrzcie na te cuda, na nasze wybory, i na to jak się sprawują. Rok szkolny tuż tuż, więc trzeba pomyśleć o czymś sprawdzonym, takim jak te nasze wybory.

Firma SAdpEX too producent marki CRESCO, wiodącej marki artykułów piśmienniczych, od długopisów standardowych, po wymazywalne, i wreszcie one – pióra wieczne i kulkowe. To na nie postawiliśmy w tym roku. Sami popatrzcie dlaczego.

Każde dziecko jest inne, każde woli co innego, u Liliany co innego się sprawdza i u Tymcia także. Tym czasem pokażemy wam parę minut z naszych testów. Jaka jest różnica między piórami, jak działają nasze wymazywacze i korektory.

Cudne te dziewczęce wzory, piękne wręcz. Uwielbiam monstery, delikatne pióra, i te motyle…eh, a jeśli chodzi o chłopaków, to wzory też niczego sobie. Takim Moro sama z chęcią bym coś nie coś skrobnęła <3

A czy wiecie czym różni się pióro kulkowe od wiecznego? Może nie wszyscy to wiedzą, różnią się tylko tym że kulkowe przypomina długopis ze względu na swoją końcówkę. Pozostała budowa jest identyczna jak pióra wiecznego które urzeka piękną stalówką.

Jedni będą woleli kulkowe inni wieczne, ale marka zadbała o to by zarówno kulkowe jak i wieczne dostępne były w tych samych cudnych wzorach. Więc jeśli spodoba ci się kulka w zebrę to taka będzie, jeśli wieczne w moro to też takie się znajdzie. Rewelacja.

Pokazywaliśmy wam także wymazywacze. Są to mazaki dwustronne, z jednej strony strony mazak do wymazywania pióra, zaś z drugiej korektor, jednak nie taki jak te nam znane białe, ale zwykły długopis który jest w stanie poprawić wymazane błędy, uzupełnić wymazane braki. Tego niestety już nie da się wymazać. Ale za to poradzi sobie, bo w miejscu wymazania ciężko jest szybko uzupełnić brak piórem, gdyż z pewnością ponownie zniknie, zblednie. Kolejny rewelacyjny patent na poprawianie błędów bez korektora w postaci białej taśmy lub farby, czy też bardziej nieestetycznych skreśleń. Już mi się to bardzo podoba. Mam nadzieje ze uda mi się pokazać wam to działanie na filmiku <3

Widzieliście już jak świetnie dzieci radzą sobie z piórami i że nie ma się czego bać, zwłaszcza gdy mamy pod ręką wymazywacz. W filmiku zobaczycie jakie cudne wzory wybraliśmy my, a w kolejnym przybliżymy wam co jeszcze znajdziecie w ofercie firmy SAdpEX, pod marką Cresco.

Dziękujemy za możliwość przetestowania tak fantastycznych produktów. Zapewne jeszcze nie raz skorzystamy z oferty, bo jak widzieliście jest w czym wybierać <3 Dziękujemy Firmie SAdpEX oraz ScannR <3 Ja jestem mega zachwycona, dzieci również a to najważniejsze.

2 komentarze

Leave a Reply

%d bloggers like this: