Uncategorized

Wszystko o LOL. Media Service Zawada odkrywa tajemnice ulubionych laleczek.

Kiedy w domu ma się fankę tych małych ślicznych laleczek która chce wiedzieć o nich jak najwięcej z nieba spada Media Serwis Zawada. Dzięki nim mamy okazję poznać bliżej laleczki z serii Retro, cosplay, dance, opposites. Książeczka „Hejka, To My” pokazuje nam kilka laleczek z serii, poznajemy sporo ciekawostek o nich, jak wyglądają, co robią, co potrafią. Może płaczą, a może zmieniają kolor. Do tego w książeczce znajduje się aż 100 naklejek z tymi fantastycznymi laleczkami, którymi możemy uzupełniać książeczkę.

Kolorowe, z ilustracjami laleczek w wersji XL. Możemy dowiedzieć się więcej o jej charakterze, co lubi. Sami zobaczcie:

Kolejną podobną, lecz jednak inną propozycją jest „Siła Przyjaźni”. W tej książeczce równie kolorowej. Znów mnóstwo ciekawostek o naszych laleczkach, ale i sporo zagadek, łamigłówek i twórczych zadań. Dzięki niej możemy uwolnić swoją twórczą duszę i zabawić się w projektanta. Jest tu bowiem sporo zadań w których rysujemy dodatki dla lalek, lub same laleczki.

Liliana zachwycona <3 Coraz więcej laleczek jej się marzy, choć mi może nie koniecznie ;P Wolę książeczki.

Za ogromną dawkę wiedzy o laleczkach LOL dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights