Uncategorized

Komiksy dla dziewczynek? Tak! Kraina Lodu II w komiksowej wersji.

Książki ostatnio u nas rządzą. Tymciak uwielbia komiksy, i szczerze mówiąc Liliana ciut mu zazdrościła, bo również polubiła taką formę książek. Jednak dla dziewczynek nie natrafiliśmy na nic co by ją szczególnie urzekło. Gdy jednak ujrzeliśmy Krainę Lodu, z opowieściami z drugiego filmu, musiałyśmy ją mieć.

Piękne kolorowe, barwne, i niczym nie odbiegające od filmu ilustracje. Miękkie okładki, spoooro czytania. Format niewielki bo ciut mniejszy od A4.

Pierwsza z nich to „W poszukiwaniu siebie”. Piękna historia w której tym razem pierwsze skrzypce gra Anna, która w cieniu siostry marzy by dokonać czegoś wielkiego, . Kiedy w miasteczku szaleje dzikie zwierze które sieje strach i spustoszenie, postanawia ze ruszy na pomoc mieszkańcom. Poznaje wtedy Marie, wojowniczą młodą dziewczynę która również postanawia walczyć. Rodzi się między nimi przyjaźń. Natomiast to nie koniec przygód. Wraz z Elsą muszą złagodzić konflikt z sąsiednim królestwem, w końcu nikt nie chce wojny. Czy uda im się podołać misji? Co ich czeka? Musicie poznać sami tę niesamowitą historię <3

Kolejny tytuł z serii to „Droga do domu”.

Tym razem nasze dwie siostry wybierają się na dożynki doo Snob, do bardzo odległego królestwa. Długa podróż to jednak nie wszystko. Czeka ich misja. Otóż ich przyjaciel Kaj, ma tam brata z którym bardzo długo się nie widział. Siostry za wszelką cenę chcą doprowadzić do ich spotkania. Cy im się to uda? Co czeka ich w drodze do Snob? Kogo spotkają? Kolejna ciekawa historia, przygoda która wciąga.

Obie historie bardzo fajne, ciepłe, pełne miłości i przyjaźni. Do tego mnóstwo przygód i cały czas coś się dzieje. Humor Olafa doprawia wszystko.

Za kolejne przygody z Elsą, Anną i ich przyjaciółmi dziękujemy Wydawnictwu Egmont.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights