Dzieci,  Książka - To co kocham

Niesamowity Spacer z Akademią Mądrego Dziecka.

Po raz kolejny Harper Kids wkrada się w nasze łaski rewelacyjną serią <3 Tym razem Akademia Mądrego Dziecka kusi cyklem Niesamowity spacer.

Są to książeczki przeznaczone dla najmłodszych. Mają za zadanie uczyć otaczającego nas świata za pomocą obrazków, skojarzeń. Te w dodatku są kartonowe, a co za tym idzie i wytrzymałe co ważne, jeśli zawierają ruchome elementy. Ruchome elementy jeszcze bardziej ćwiczą spostrzegawczość dzieci, a kolorowe ilustracje dzięki mega kontrastowym barwom pobudzają wzrok. i wyobraźnie. Ruchome elementy sprawiają ze obrazki wręcz się ruszają, i tworzą nową historię, mimo iż tekstu tu jest nie wiele. Bardzo podoba mi się wzbogacenie ilustracji efektownymi wstawkami w srebrnym kolorze, które pięknie się mienią w zależności od światła. Dziecko, nie tylko może słuchać, oglądać ale i samodzielnie odkrywać nowe elementy książek.

Pod Gwiazdami

Ta książeczka ukazuje spacer nocą, piękne gwieździste niebo, ale i piękno nocnego życia zwierząt. Piękne fioletowe ilustracje podkreślają noc, a żółte kontrastowe barwy światło na tle czarnych budynków czy drzew okraszonych srebrem. Piękne ilustracje i krótka ciekawa historia.

Łąka

Tu dzieci mają okazje zobaczyć ciekawie przedstawiony świat zwierząt zamieszkujących łąki. Cudne jeże, zające, a nawet kumkające żaby, piękno natury, piękne kolorowe łąki, oraz łąkę nocą. wszystko to okraszone srebrnymi akcentami i ruchomymi elementami które odkryją przed nimi kilka tajemnic.

Co jak co ale seria AMD wie jak zaciekawić najmłodszych czytelników, i zapewnić im z książką świetną zabawę.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x