Dzieci

Touch It! Gra Od Muduko.

Touch it! – seria gier karcianych od Muduko.

Touch it, to seria gier która zawitała do nas w ostatnim czasie. Gry w których zmysł dotyku gra bardzo dużą rolę. Ciekawi ?

Są to gry karciane. W skład wchodzą karty i instrukcja w małym kieszonkowym pudełku. Z jednej strony 4 obrazki, a od drugiej strony karty jeden z tych obrazków w powiększeniu z wypukłą lakierowaną obwódką. Dotykając, bez podglądania musimy odgadnąć co tam się kryje, który to obrazek ze strony którą widzimy.

Zasada jest taka: nie podglądamy, nie podpowiadamy. Ten kto zgadnie pierwszy jaki obrazek kryje się na drugiej stronie karty wola „Mam to!”. Pierwsza osoba, jeśli odgadnie obrazek otrzymuje 2 punkty, pozostałe osoby po 1 punkcie. Ten kto nie odgadnie, nie dostaje punktów. Gra toczy się do czasu gdy choć jeden z graczy zdobędzie minimum 7 punktów. W serii znajdzie się gra:

Zwierzęta:

„W Touch it! Zwierzęta ilustracje nawiązują do zwierząt takich jak miś koala, lis, pingwin czy wielbłąd.” W zestawie 56 kart, instrukcja.

Polska:

„W Touch it! Polska ilustracje nawiązują do polskich symboli, budynków i postaci. Pomiędzy pierogami i Smokiem Wawelskim będziecie szukać także skoczka narciarskiego, Marii Skłodowskiej-Curie czy oscypka. ” W zestawie 56 kart, instrukcja.

Popkultura:

„W Touch it! Popkultura ilustracje nawiązują do popkulturowych obiektów takich jak frytki, klaps filmowy, smartfon czy deskorolka!” W zestawie 56 kart, instrukcja.

W każdym zestawie, zasady gry identyczne. Przedstawiliśmy wam ten najszybszy, najprostszy wariant gry. Ale jeśli lubicie urozmaicenie, może zagrać w trybie SZYBKOŚĆ, czyli odgadując karty na czas. Tryb Skaner, odgaduje się skanując awers tylko jednym palcem, przesuwając od góry do dołu po szerokości karty, wariant dla par także nie będzie nudny. Dla ułatwienia nie musicie podawać idealnej nazwy przedmiotu, utrudnieniem będzie podanie dokładnej nazwy odgadywanego rysunku.

Nie wiem jak wy, ale ja jestem zachwycona, gra ćwiczy nie tylko kreatywność, ale zmysł dotyku wyostrza, wzmacnia koncentrację. Karty są kolorowe i mają cudne, przyjazne każdemu ilustracje. Gra autorstwa Romana Caterdjian.

====> Seria Gier Touch it! <====

Dziękujemy za mega zabawę <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights