Dzieci

List od świętego Mikołaja? Czemu nie!

Zawsze byliśmy uczeni i żyliśmy w przekonaniu że to my powinniśmy pisać listy do Świętego Mikołaja. Przekazywaliśmy to swoim dzieciom i tak dalej. Dbaliśmy o to by listy były piękne, zawierały kilka słów o nas, o tym o czym marzymy i kilka słów do Mikołaja, takich prosto z serca, życzenia choćby. I nie ma w tym nic złego, i my także to praktykujemy.

Ale co powiecie na to by Mikołaj napisał do waszych pociech? By to one dostały personalizowany list, skierowany wprost do nich, zawierający ciekawą historię, piękne przesłanie, sentencję od Samego Świętego Mikołaja skierowaną wprost do nich? To możliwe!

My co roku dostajemy taki list skierowany był najpierw tylko do Tymcia, potem Lili, i teraz także do Nikosia. Tym razem przygotowania do imienin Mikołaja, zwanych Mikołajakami, które obchodzimy 6 grudnia, wyglądały podobnie do ubiegłorocznych, piekliśmy specjalne ciasteczka, ubraliśmy wcześniej choinkę.

Jakież było zdziwienie dzieci gdy tym razem nie w skrzynce pocztowej, a w domku, na stoliku tuż obok kubka po mleku, talerza z nadgryzionymi ciastkami znalazły właśnie list. Zniknęły nawet jabłka ;P U nas w Mikołajki przeważnie szkraby znajdują paczki słodyczy, a tu jeszcze taka niespodzianka. Co tym razem napisał sam Święty?

Coś mi się wydaje że te słowa tyczyły się bardziej Nikosia.

Taki List możemy zamówić na ELFI. Mamy tu dowolną personalizację, możemy zamówić list dla kilku smyków, podając kilka imion. Możemy wybrać treść, historię, którą dowolnie edytujemy jeśli chodzi o kwestię zwrotów, imion. Strona jest bardzo intuicyjna, personalizacja banalnie prosta, oczekiwanie także nie jest długie. Jeśli jednak chcecie sprawić taką niespodziankę dzieciom jeszcze przed świętami, musicie się spieszyć.

List na bardzo dobrej, przyjemnej jakości papierze.Kolorowy, z piękną złotą pieczęcią, ze stemplem Mikołaja ale i renifera. A jeśli wybierzemy opcję Gold dostaniemy także Dyplom grzecznego dziecka, również personalizowany, pocztówkę oraz naklejkę. Wszystko piękne, magiczne, bajeczne, sami musicie to zobaczyć. Wszystko spakowane w piękną metaliczną, czerwoną kopertę, adresowaną do dzieci, z wizerunkiem Mikołaja.

Dzieci już z przyzwyczajenia wyczekują takiej przesyłki, samo to napawa magią. W tym czasie także wracają do listów sprzed lat, wczytują się w słowa Mikołaja i mam wrażenie że biorą je sobie do serca. Zaczynają słuchać, stają się bardziej pomocni, chętniej biorą udział w świątecznych porządkach i przygotowaniach. Bo przecież Mikołaj wszystko widzi.

To jednak nie wszystkie niespodzianki jakie przygotowałoo dla nas Elfi. Już dziś zamówcie List, video z rabatem 20%!!!

O tegorocznym filmiku mogliście już u nas poczytać:

Co wy na to? Różne są opinie na ten temat, ja jestem jednak przekonania że lepiej siać w dzieciach taką magię, dobro, niżeli pozwalać siać innym zło, zawiść, zgorzknienie. Kto zamawiał? i podzieli się efektem? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą. To jednak nie wszystko co chcę wam podpowiedzieć na tej stronie ==> Bajka Wychowajka<==znajdziecie personalizowane bajki wychowajki, także personalizowane, także w tematyce świętecznej. Zapraszamy i polecamy

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights