Dzieci,  Książka - To co kocham

Scooby Doo magazyn dla fanów brygady detektywów.

„Scooby Doo” to magazyn dla fanów brygady detektywów. Kolejny ciekawy magazyn od Egmonta dla fanów tego zakręconego psa i jego przyjaciół. Obejrzeliśmy każdą serię co do odcinka, dzieci uwielbiają do niego wracać. Ja także pamiętam jak zasiadałam przed tv z bratem i oglądaliśmy pierwsze odcinki o Scooby Doo.

W magazynie znajdziemy ciekawą historię w formie komiksu, sporo zagadek, łamigłówek, ale i kolorowanki co Nikodem uwielbia. W każdym magazynie znajdzie się także dodatek, zabawka lub nawet kilka jak w tym wydaniu.

Mini gaśnica, to mała psikawka na wodę, którą możemy sprawić psikusa najbliższym lub bronić się przed duchami czy potworami. Druga zabawka to ukryty w kuli labirynt. Gra w której naszym zadaniem będzie ulokowanie dwóch kulek w centrum labiryntu. Mi się nie udało, ale Nikodem zawzięcie ćwiczy. Taka niepozorna gra, a jak wyćwiczyła u niego cierpliwość.

Świetna zabawa, ale i pomysł na zorganizowanie dziecku czasu. Łamigłówki, w których może poradzi sobie samodzielnie, a może będzie potrzebować naszej pomocy. Kolorowanki. No i komiksowa historyjka przed snem. U nas sprawdza się idealnie. Niko już szuka miejsca gdzie ulokować kolejny plakat.

Gorąco polecamy i dziękujemy Egmont za egzemplarz recenzencki <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights