Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Spirit Riding Free – Mustang, Duch Wolności. Nowości dla fanek przyjaciółek z Miradero, od Egmont.

Jeśli szukacie czytelniczych nowości od Egmont dla córek lub na prezent to chyba możemy wam co nie co podpowiedzieć. Zwłaszcza jeśli macie w domku fankę przyjaciółek z Miradero oraz słynnego Mustanga z dzikiej Doliny.

Egmont ma dla nas dwie ciekawe propozycje, jedna czytelnicza, druga to kolorowanka z łamigłówkami o różnym stopniu trudności.

Przyjaciółki na zawsze. Spirit Riding Free.

To kolejna nowość czytelnicza od Egmont. Liliana uwielbia tą bajkę, to już wiecie. Nie odchodziłaby od tv gdyby mogła, a do książek wraca bardzo często. Przyjaciółki na zawsze to kolejna ciekawa Historia. Kolejna przygoda przyjaciółek z Miradero, w towarzystwie ich pięknych koni. Tym razem przyjaciółki będą musiały zmierzyć się z rozłąką. Nadchodzą ferie i każda z nich ma inne plany. Lucky czekają wspólne chwile wraz z mama i tatą w wielkim mieście, do tego Pan Prescott szykuje dla niej niespodziankę. czy ta niespodzianka się uda? Czy Lucky będzie z niej zadowolona?

Pru wybiera się na rodzinną farmę, zaś Abigail zamierza ferie spędzić w domu wujostwa. Czy jednak będą to spokojne wymarzone ferie? Obie z nich czekają wyzwania, Pru i organizacja Rodeo?Czemu nie! Ale Abigail i dama? Czy to się uda? A może te ferie naprawdę będą udane?

Wszystko jak zwykle okraszone ciekawą spójną fabułą i do tego barwne ilustracje. Historię pochłania się szybko, jest napisana w prosty i wciągający sposób. Historia o przygodach, przyjaźni i perypetiach nastolatek. Do tego coś dla fanek koni. Macie w domku fanki koni? Bywa śmiesznie, bywa wzruszająco, ale zawsze jest przy nich świetna zabawa.

Moja Liliana je lubi ale z daleka, podziwia jednak na odległość <3 Za to przyjaciółki z Miradreo wręcz kocha <3

Spirit Riding Free. Wesoła kolorowanka z zadaniami

Książeczka idealna dla fanek bajki i książkowych historii 3 przyjaciółek i ich mustangów <3 Jest to zestaw super kolorowanek w sporym formacie A4. Jeśli wasze pociechy uwielbiają kolorowanki to może pokuszą się o takie z bohaterkami bajki Spirit Riding Free.

To jednak nie wszystko. W książeczce znajdują się także łamigłówki w różnym stopniu trudności. Takie zadania urozmaicą dzieciom prace twórcze. Do tego zadbają o ich rozwój intelektualny, bo o ten manualny i wzrokowy dbają już kolorowanki <3 My polecamy taką formę rozrywki pomiędzy nauką, a zabawą. Świetny patent na wyciszenie dziecka przed snem. U nas się to sprawdza.

Do tego w pakiecie mamy naklejki, każdy je uwielbia, dzieci zwłaszcza. Te możemy nawet wykorzystać jako etykiety na zeszyty lub inne gadżety, są do tego idealne.

Za kolejne przygody wprost z Miradero dziękujemy wydawnictwu Egmont.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights