Dzieci,  Książka - To co kocham

Moje pierwsze zadania do wyklejania z Misiem Paddingtonem.

Te książeczki do sama frajda dla małych fanów naklejek, i wyklejania wszystkiego dookoła. Książki są kolorowe a naszym zadaniem jest wklejanie naklejek w odpowiednie miejsca, czyli uzupełnianie ilustracji. Z takim pomysłem przychodzi Harper Kids.

U nas z tej serii zagościł lubiany przez Nikosia Miś Paddington. Za każde prawidłowo wykonane zadanie możemy nakleić łapkę na stronie, taka nasza nagroda. Książeczka uczy spostrzegawczości, ale i usprawnia zdolności manualne. To jednak nie wszystko, koordynacja wzrokowo ruchowa, również ma tu duże znaczenie a przy naklejaniu można ją ćwiczyć. Świetna zabawa na deszczowy czas lub zwykłą nudę, zwłaszcza u 3 latka <3 Oczywiście przyda się pomoc by wszystkie naklejki nie znalazły się w jednym miejscu.

Dzięki tym książeczkom poznamy bliżej Misia Paddingtona, oraz jego najbliższych przyjaciół, rodzinę. Gwarantuję ze jeśli wasze dzieci jeszcze go nie znają to na bank go polubią <3

Książeczka to przede wszystkim ciekawe historie, które samodzielnie możemy z dziećmi interpretować. Znajdą tu się także proste elementy do pokolorowania czy zadania do wykonania. Książeczka jest bardzo intuicyjna, jednak młodsze dzieci będą potrzebować naszej pomocy. Takie aktywizujące książeczki świetnie wspierają rozwój intelektualny ale i manualny naszych pociech.

Z tej serii znajdziemy książeczki także z innymi znanymi i lubianymi postaciami z bajek, więc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Harper Kids nie pozwoli na nudę.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights