Dzieci,  Książka - To co kocham

Moje pierwsze zadania do wyklejania z Misiem Paddingtonem.

Te książeczki do sama frajda dla małych fanów naklejek, i wyklejania wszystkiego dookoła. Książki są kolorowe a naszym zadaniem jest wklejanie naklejek w odpowiednie miejsca, czyli uzupełnianie ilustracji. Z takim pomysłem przychodzi Harper Kids.

U nas z tej serii zagościł lubiany przez Nikosia Miś Paddington. Za każde prawidłowo wykonane zadanie możemy nakleić łapkę na stronie, taka nasza nagroda. Książeczka uczy spostrzegawczości, ale i usprawnia zdolności manualne. To jednak nie wszystko, koordynacja wzrokowo ruchowa, również ma tu duże znaczenie a przy naklejaniu można ją ćwiczyć. Świetna zabawa na deszczowy czas lub zwykłą nudę, zwłaszcza u 3 latka <3 Oczywiście przyda się pomoc by wszystkie naklejki nie znalazły się w jednym miejscu.

Dzięki tym książeczkom poznamy bliżej Misia Paddingtona, oraz jego najbliższych przyjaciół, rodzinę. Gwarantuję ze jeśli wasze dzieci jeszcze go nie znają to na bank go polubią <3

Książeczka to przede wszystkim ciekawe historie, które samodzielnie możemy z dziećmi interpretować. Znajdą tu się także proste elementy do pokolorowania czy zadania do wykonania. Książeczka jest bardzo intuicyjna, jednak młodsze dzieci będą potrzebować naszej pomocy. Takie aktywizujące książeczki świetnie wspierają rozwój intelektualny ale i manualny naszych pociech.

Z tej serii znajdziemy książeczki także z innymi znanymi i lubianymi postaciami z bajek, więc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Harper Kids nie pozwoli na nudę.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x